Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi annak a számnak a címe,...

Mi annak a számnak a címe, ami viszonylag hosszú fúvós hangszeres bevezetővel kezdődik? Részletek tovább

Figyelt kérdés
Vonaton utazva hallottam a számot, vki hangosan hallgatta az MP3-at. Fúvós hangszeres szólóval kezdődik. Tudom, h ennyiből nehéz, de hátha tud valaki olyan számot, ami fúvós hangszerrel kezdődik, és a fúvós kapja a "főszerepet".
2010. jún. 19. 22:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy valami számítógépes volt, aminek fúvós hangzása volt...
2010. jún. 19. 23:09
 2/7 anonim ***** válasza:

Első tippem


Gigi D'Agostino: The Riddle


http://www.youtube.com/watch?v=6DcfXVL0mh0

2010. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem az volt. Rögtön az elején a fúvós hangszerre emlékeztető gépzene, vagy hangszer volt, olyan klarinét-trombita keverék szerű.... De ezt nem lehet jól megfogalmazni. De azért köszönöm.

Ha van még tipped, vagy másnak, jöhetnek!

2010. jún. 20. 00:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamennyire be tudnád határolni a zenei stílust? van benne ének? Ha igen, férfi, vagy nő énekli? más hangszereket is felismertél benne esetleg?
2010. jún. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha jól hallottam, férfi volt, mély hangú. a zene stílusa, hét nem is tudom. Olyan pop szerű. Nem volt se gyors, se lassú.És leginkább azt a "fúvosszerű" hangszert lehetett hallani. Mást nagyon nem hallottam belőle... De nagyon megtetszett a szám. Régen, alán most is elég sokszor lehet/ett hallani...
2010. jún. 20. 10:20
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=h6z3e9wvN0w



Ez nem fúvóssal kezdődik de hátha ezaz:D

2010. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem az... DE a tempója nagyjából ilyesmi volt.
2010. jún. 20. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!