Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Giajjenno (AK26-ból) szerintet...

Giajjenno (AK26-ból) szerintetek roma származású?

Figyelt kérdés
A neve Molnár Ádám semmi ilyesmit nem takar. De a testvére míg szőke és fehér bőrű. Addig ő barna bőrű, fekete hajjal, erős fekete arcszőrzettel. Nekem kicsit romásan néz ki. De az is lehet, hogy külföldi színesbőrű rapperekre szeretne hasonlítani... abszolút nincs vele semmi bajom, csak érdekel. Mert meghallgattam a klipeket, és feltűnt ez a különbség.

2018. aug. 4. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézz már vissza néhány 2013/14-es klipet és rájössz milyen badarságot kérdeztél.
2018. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok! Látom, kösz!
2018. aug. 4. 10:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Full kokero
2018. aug. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=z28t3HZ_dg0 Ha valaki azt mondja, hogy roma az idióta.
2018. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztem ott csupán csak a világítás miatt tűnik olyan fehérbőrűnek, nem fehér ott se, és a szakálla is dús meg a haja is mélyfekete.



De Hiro-nak ott még hol volt a sok tetkója??? Azt tudom, h kopper volt sokáig meg emiatt sapiba járt, de az milyen régen volt már, h ilyen tetkómentes volt... Már alig emlékeztem rá, de ott is olyan kis helyeske volt, mint most!!! Persze lehet, h a kabát alatt van 1-2 "mintázat" az előző kommentelő által linkelt klipbe, de az arccsontján a csillag ott még sehol se volt, meg a szemöldöke fölött az a bizonyos felirat se. A szemöldöke fölé ez van írva cirkalmas betűkkel: Heartlove. És ez a két arctetkó olyan jellegzetes és jól is áll neki!!!



Szerintem Giajjeno roma, de nem vok fajgyűlölő. Tehetséges, ez a lényeg... Meg szép...


De Hiro messze übereli nekem Giajjenót mind kinézetbe, mind tehetségbe?


22/nő-Elfogult Hiro-rajongó!!!

2019. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eléggé ironikus lenne ha az volna, mivel a faterja, Molnár Tamás a Jobbik egyik alapítója volt. :D amúgy én is kicsit sötét bőrűnek látom de szerintem szolizhat és azért. Meg néztem vele pár interjút, olyan visszafogottnak tűnt, nem túl bőbeszédű és tapasztalatom szerint pont az ellenkezője igaz az említett etnikumra az esetek többségében.
2020. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!