Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » KPOPPEREK! Csak szerintem...

KPOPPEREK! Csak szerintem szánalmas, amit a MOMOLAND nevű lánybanda producerei művelnek?

Figyelt kérdés

Semmi különleges ötlet, a befutott számuk (Bboom Bboom) sikeres lett, de azt is lopták valahonnan (Sebero-Mi mi mi). Tényleg bármit el lehet már adni, ha kpopról van szó?


Meg jött ez a Baam számuk 60M+ megtekintéssel, teljesen ugyanaz a ritkus szinte, semmi változatosság, csak a klippet csinálták olyan giccsesre, mintha LSD-ztél volna, csakhogy jobban el lehessen adni.


Nekem legelőször is ismerős volt valahonnan a számuk (Bboom Bboom), és az amit leművelnek, az egy teljes plagizálással ér fel.


Az meg aztán mindennek a teteje, hogy ezzel a Baam-mel a saját előzőleg befutott számukat csinálták meg újra szinte, ha azt vesszük. Szánalmas.


Persze, ez még mindig nem a lányok hibája, mert nagyon tehetségesek és jó hangjuk van, hanem az ötlettelen producereké, akik lusták voltak kitalálni valami újat.


Ti mit gondoltok erről az egészről?



2018. aug. 6. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Hinnye. Mit csinálnak ezek ennyien? Max 4 emberből kész egy normál pop zenekar.
2018. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez nem szokatlan a kpopnál. Előfordul hogy ha valamivel nagyon befut egy banda hasonló dallal térnek vissza.(pl. EXID)Úgy halottam hogy a boom boom nak a producere volt aki azt a dalt is csinálta ami neked ismerős (de ez nem biztos csak halottam). Nekem se tetszik hogy ennyire hasonlít a két dal de a kövi comeback valószínű már más lesz:)
2018. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A serebro* egy orosz lánybanda ha jól tudom

Nem hallottam még a momoland zenéjét de sokan mondják hogy hasonlít,ezek szerint mégis


Hát ez van,majd bisztos jönnek egy másik számmal ami majd egyedibb lesz

2018. aug. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
76%
Nem. Nem szánalmas. A Kpopnál sok ilyen van. Erről van is sok videó. Szóval nem. És mellesleg nem az a lényeg hogy kopizzák hanem az hogy tetszen a zene.
2018. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha rákeresel Youtube-on, hogy "kpop plagiarism", válogathatsz kedvedre. A plagizálást, átírást az SM űzi a legjobban a Girls Generationnél, ami szerintem sokkal felháborítóbb.
2018. aug. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem hasonlit a 2 szam.
2020. nov. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!