Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy magas hangú szerintem...

Egy magas hangú szerintem francia férfi énekes nevére próbálok rájönni, kicsit őrült, valaki?

Figyelt kérdés
Egyik klippje egy csoportos terápiás beszélgetésen játszódik, és üvöltés is van benne párszor. Anno mikor hallgattam sem volt egy tinipopsztár, valószínűleg mostanra már bőven túl van 30-on. Szerintem nagyon max 10 éve hallgattam. Lehetséges, hogy nem hetero.
2018. aug. 14. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Christophe Willem? Bár ő hetero.

Nem tudom pontosan, melyik számára gondolsz, de itt van pl.az egyik:

https://www.youtube.com/watch?v=MYP_4OlwCZY

(Ne törődj az elején lévő szöveggel!)

2018. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy terápiás beszélgetésről beszész, akkor valószínűleg azt a számot küldtem el, amelyiket keresed.

Találtam róla magyar nyelvű életrajzot a wikin:


[link]

2018. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ő az köszi :D Igazából a "kicsit buz!s" jelzőt szerettem volna használni, még azt is terveztem bele írni, hogy bocsi a buz!s szóért, de így maradt meg az emlékeimben..csak aztán gyakorikérdések túl trágárnak ítélte így, ezért egyszerűsítettem.
2018. aug. 15. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!