Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kygo, Alan Walker, Marshmello...

Kygo, Alan Walker, Marshmello stb tulajdonképpen mit csinálnak egy koncerten, mikor élő zene van?

Figyelt kérdés
Nem értek a zenéhez egyáltalán, de ugye egy koncerten az előadók vagy énekelnek, vagy játszanak valamilyen hangszeren. De ezek a zeneszerzők/producerek tulajdonképpen háttérmunkások, nem? Mármint megszerkesztenek egy dalt a stúdióban, és a munkájuknak ott vége.
2018. aug. 16. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alan Walkeren voltam pult mögül keveri a számait. Lényegében szórakoztat a saját zenéivel.Amolyan show feelingje volt , de én jól éreztem magam (sokkal jobb élmény volt mint csak otthon hallgatni).
2018. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Integet a kezével meg buzdítja a tömeget.
2018. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D


1. Hú de jó lehetett, én is szívesen mennék :)


2. Tudtam!! Csak azért mennek oda, hogy megmutassák a fejüket! De még azt se, legalábbis AW meg Pillecukorka esetében... hát menjenek melegebb éghajlatra :D

2018. aug. 16. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Értem a véleményed, egy dj azt csinálja a koncerten, hogy kiáll és lekeveri a zenéket, amit ő maga írt/alkotott... Biztos nem a legnehezebb szakma, de szerintem egyikünk se tudná úgy megcsinálni, mint ők. És pl ,,Pillecukorka” aki szerinted menjen el a ........ba , nah ő pl lejátsza a saját számait amit ő saját maga énekel... Ha utána néztel volna akkor tudnád h marshmellownak vannak számai amit saját maga énekel (nem csak egy) Lehet a koncerten nem mindig maga énekli el, de általában egy dj nem énekel. Tehát az aki szerinted menjen a ......ba, az többet csinál mint azok akik szerinted csak az arcukat akarják megmutatni( ami szintén nem igaz).
2019. júl. 12. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, félreértettél, én nagyon szeretem a zenéjüket, és azért raktam a :D szmájlit a kommentem után, mert gunyorosnak szántam a megjegyzést. Bármikor szívesen kimennék koncertjükre.
2019. júl. 12. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!