Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Busta megérdemli...

Szerintetek Busta megérdemli a mostani helyzetét?

Figyelt kérdés

Az addig teljesen rendben van, hogy ő gengszterrapper, az ő szavával élve csak beszél a erről az életről, és nem él benne. A színészek is eljátszanak egy szerepet, mégsem kérik rajtuk számom.

Azonban Bustának szerintem nem kellett volna a valóságban is azonosulni azzal, amit ő gengszterségnek nevez, és jeleznie kellett volna, hogy ez csak egy előadás.

Teljesen hiteltelen lett, amikor Paja G lecsicskította. Feltehette volna a kezét, pár sallert lezörgettek volna neki, de anyagilag, és erkölcsileg is megtérült volna. Lenne most rendes RTM, csapata, biznisze, gerince, és amit ő képvisel most nem a bohóc szinonimája lenne.

Nem is értem, akkora arca van, hogy az összes ütőképes ember célpontjának kéne lennie, az ilyeneket találják be a leghamarabb. Miért nem járt valami küzdősportra, edzeni, ha már ezt az utat választotta?


2018. aug. 18. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
44%

Egyrészt gáz amit csinált, mert a gangsta rap pont az a műfaj, amiben nem szabadna színészkedni. Ez egy olyan dolog, amit csak magyarországon lehet megtenni "büntetlenül", ha egy amerikai rapper csinálná ezt, olyan szinten hitelét veszítené, hogy eltűnne a süllyesztőben amint kiderülne a hiteltelensége, remek példa erre Waka Flocka, a régi zenéit milliók hallgatták, mióta kiderült, hogy a gangster élethez annyi köze van, hogy megvásárolta magának a védelmet a bloods-tól, azóta jó, ha összejön neki pár-százezer...

Viszont, azt leszámítva, hogy Mr. Busta hiteltelen, jó rapper, ezt kár tagadni. Szóval eltekintve attól, hogy most ki a real, meg ki nem, hasonlítsunk már össze egy Mr. Busta zenét és egy Wanted zenét, Mr Busta zenéi sokkal igényesebben össze vannak rakva, mint a riválisaié, ez vitathatatlan. Magyarországon a gangsta rap teljesen más, mint amerikában, magyarországon ezt meg lehet csinálni, hogy egy hiteltelen előadó jön, eljátssza a gangsta szerepet és országos sztár lesz, hisz magyarországon teljesen más a gengszter világ, mint amerikában. Ugye, most nézzük meg az amerikai gengsztereket, rájuk az jellemző, hogy gettóban élnek, lógnak az utcán, csinálják az ilyen-olyan kis üzleteiket, keménykednek, verekednek, arra teljesen jók a Mr Busta féle zenék, hogy a lázadó tinik elképzeljék, hogy "hú itt van amerika a szobámban, tiszta gettó, én vagyok a kemény srác". Viszont mi a helyzet a magyar bűnözőkkel? ők nem az utcán klikkesednek gettókban, magyarországra inkább a fehérgalléros bűnözés jellemző, de arról hogy írsz gangsta rap-et? ott nincs vér, nincs erőszak, az nem érdekes a lázadó tiniknek..

2018. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%

Nem vagyok egy nagy rapper, de még én is látom hogy Mr busta igenis egy borzalmas rapper. Ezt a szintet bármelyik amatőr gyerek könnyedén hozza, az pedig kész vicc hogy a rappe olyan lassú mintha egy tehén mondaná el.

A szövegeit inkább meg se említem.


Ő ezt egy üzletnek csinálta, jól tudta hogy a sok idióta kis gyereknek ezt a trehány f*st amit művel el lehet adni, és ezt a kis gyerekek valóban kemény zenének hiszik. Viszont ugyan olyan igénytelen f*st csinál mint az ak26 vagy kik.

Ezek teljesen igénytelen "zenét" csinálnak, de a rosszra van igény.

2018. aug. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!