Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet ennek a zenének a...

Mi lehet ennek a zenének a címe és előadója?

Figyelt kérdés

2018.08.17-én taxiban utaztam ment egy viszonylag jó zene a rádióban (egyébént biztosan baromi ismert lehet...), de se "track ID" se rádió kijelző nem segített beazonosítani a számot (és rádió állomást sem).


Amit lehet tudni: 10:20-11:40 közötti időtartamban hangzott el a szám, belepofázva nem volt műsorvezető által, rádió szignált nem hallottam, inkább disco stílusú vagy pop szám(ezeknél franc se tudja:D), nem igazán a szöveg dominált, inkább a zene. Amit kiértettem az énekből az kb valami ilyesmi: "somebody in(?) love". Férfi énekelte. Női hang vagy vokál nem volt. Hangzása 2005 utáni.


Kossuth rádiót a műsorrendje miatt kizártam, Petőfi bejátszhat, mert az "Eszembe jutottál" című zenei műsor ment abban az időintervallumban, de lejátszott zenék listája nincs.


Rádió1 itt is van kézenfekvő lenne, hogy esetleg ez ment, mert rádió1-es taxival mentem, de ebben a világban semmi sem biztos. És ez a rádió sem szolgáltat lejátszott zenei listát, hogy 2018-hoz méltóak legyenek. Vagy csak én nem találom.


Tudnátok segíteni?



2018. aug. 19. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:

17-én ezek a zenék szóltak a Rádió1 -en: [link]

A Petőfi rádión pedig:

[link]

Hallgasd meg a 10:20-11:40 közötti zenéket és megtalálod, ha ezek közül szólt valamelyiken.

2018. aug. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!