Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Steve Morse Music...

Gitárosok! Steve Morse Music Man vagy Caparison mii?

Figyelt kérdés
Külföldről jönne közel egy árért. Viszont csak az egyikre van keret. Körbejártam a témát a neten, a Caparison ára drágább újonnan a piacon, viszont Steve Morse az egyik kedvencem. A sok pickup beállítási lehetőség mondjuk egy kicsit elbizonytalanít, meg hogy egyiket sem tudom kipróbálni előtte. Sajnos egy hangszerboltban sem talàltam ezek közül. Valakinek tapasztalat, segítség?

2018. aug. 21. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Hangszert véletlenül se vegyél úgy, hogy előtte nem próbálod ki. Ilyen ármagasságban ez még inkább érvényes. Ha végképp nincs lehetőség a kipróbálásra, akkor én meggyőződnék arról, hogy van e lehetőség a vásárlástól való elállásra. De ez még így is macerás.
2018. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mojjo ***** válasza:

Alapvetően igaz, amit az egyes írt, de ha úgy érzed, hogy szerelem egy gitár, akkor az felülíehatja. Én is rendeltem látstlanban (sosem gondoltam volna pedig, hogy fogok) és nem bántam meg, illetve ha külföldi gitáros fórumokat böngészel, azt láthatod, hogy teljesen szokványos dolog ez kint. Viszont ehhez tényleg az kell, hogy szerelem legyen egy gitár.

Egy gitár lehet akármilyen jó objektíven, ha nincs meg az az érzés, hogy ez neked kell, nem fogod örömöd lelni benne, és lehet akármilyen problémás, lehet akármilyen kényelmetlen, béna stb stb, ha bármilyen szubjektív okból, kötődésből az kell, akkor az lesz a világ legjobb gitárja neked.

Viszont a tény, hogy egyáltalán feltetted ezt a kérdést, eléggé azt mutatja, hogy úgy igazán egyik sem szerelem neked. Akkor pedig tényle ne vegyél vakon gitárt. Sőt, ha igazán, meggyőződéssel egyik sem tetszik, egyáltalán ne vedd meg egyiket sem. Keress olyat, ami egyértelműen tetszik.


Amúgy ez a Steve Morse signature Music Man számomra valami szörnyű torzszülött... Komolyan, csoda, hogy még nem tett rá vagy nyolc plusz hangszedőt, hogy tuti ne tudjanak normálisan rezegni a húrok a mágneses erőtől... Ráadásul én speciel utálok hangszedő felett pengetni, itt meg nincs más választása az embernek.

2018. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!