Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak engem irritál nagyon a...

Csak engem irritál nagyon a Margaret Island énekesnőjének, Lábas Viktóriának a hangja és a nem létező artikulációja?

Figyelt kérdés

2018. aug. 23. 17:26
1 2
 1/13 anonim válasza:
48%
Nem vagy vele egyedül.Lábas Viki túl van értékelve,elég gyenge a hangja és nagyon minimális az énektudása.Nála vannak sokkal tehetségesebb énekesnők is,csak sajnos azoknak nincs akkora rajongótábora és nincs mögöttük normális menedzsment és kiadó.Neki szerencséje van,mert jól menedszselik.Múltkor fellépett a Petőfi-zenei díjátadón és nagyon erőtlenül,néhol hamisan énekelt.Persze nem mindenkinek kell egyetértenie velem.Nekem egyébként van zenei hallásom.
2018. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 dvtk fan válasza:
54%
Szerintem nagyon szép hangja van és ezt egyáltalán nem elfogultságból írom. Imádom a tájszólását, ami beszéd közben nem jön ki, de ha énekel főként az e betüknél kihallatszódik. Pontosan ez teszi őt különlegessé. Továbbá az is hogy tanult népdaléneklést, ez is egyedivé varázsolja a hangját. Ez az ami miatt sajnos sok ember nem szereti a hangját. A rajingótábora pedig nem azért lesz valakinek mert hú de jól menedzselik. Ők, ugyanis akárhogy nézem nem lehet egyedül Lábas Vikit kiemelni a Margaret Island-ből, letettek valamit az asztalra. Fantasztikus zenészek és egy kellemes hangú énekesnő alkotta elbűvölő zenék. Ennek van rajongótábora, az emberek a zenét fogják megszeretni. Lehet neked akármennyi pénzed ilyen, olyan kiadóval, ha rossz zenét csinálsz, ücsöröghetsz a lemezeiden, mert senki nem fogja megvenni. Szerintem a magyar popzenének nagy szüksége volt egy ilyen együttesre aminek az élére pontosan egy ilyen, kellemes és különleges énekesnő illik.
2019. jún. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
44%
Engem is nagyon irritál a hangja. De ami ennél is idegesítőbb az a dalok szövege. Nem hiszem, hogy egy tanult okos ember képes őket hallgatni. Annyira semmi értelme nincs a szövegeknek, hogy ez már felháborító. Néha szoktam őket hallani a rádióban és ha most azt mondanák, hogy írjak az ő dalaikhoz hasonló szöveget, akkor szerintem egy óra alatt 10-et tudnék írni. Pl. "a nap lemászott a fák lombaihoz és megsimogatta őket miközben a szerelem a melegségben árasztotta el a tájat". Kb. ilyenek a szövegek. Nyálas hülyeség. (Zenesuliba jártam és van tehetségem, hallásom. Több hangszeren is játszom.)
2019. júl. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Engem nem irritál, kifejezetten szeretem ahogy énekel és nagyon passzol ahhoz a stílushoz amit ők képviselnek.


Az előttem lévőnek pedig... Komoly intelligencia poht ahhoz kell, hogy valaki megértse ezeket a szövegeket. Ha tényleg van közöd a művészetekhez, akkor azt is tudhatnád, miszerint nem mindennek a szószerinti jelentését kell venni. Bármilyen érzést, gondolatot bele lehet képzelni ezekbe a szövegekbe.

2019. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Nekem az a problémám vele, hogy nem értem, mit énekel.

Anno egy raktárban dolgoztam még diákmelóban, és ott egész nap szólt a rádió, és minden félórában leadták az Eső c. számot.

Én abból csak annyit értettem, hogy "Ha esik test a tep atereptetepp, töpptöröpp a terepteptepp" vagy valami ilyesmit. :D

Már idegesített, hogy mi a farkamat énekelhet... Hát megnéztem. Mondjuk úgy, hogy továbbra sem értem, miről énekel, de legalább a szavakat már értem. :)


Meg így legalább vicces az a kávé reklám, amiben a külföldre költözött fiút várja haza az anyja, meg a család - igaz, csak az instrumentális verzió szól, de azért elég nagy baromság volt egy ilyen családos, gyerekes reklámba egy szeretkezős számot betenni háttérnek. Tényleg nem volt más?

2019. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 M.Csaba71 válasza:
58%

Érdekes, mert én sem értek egyet azzal, hogy ha valaki népiesen énekel, akkor el vannak ájulva tőle, hogy jaj, de gyönyörű. Nekem nem az, pl. Rúzsa Magdinak jó hangja van, de nekem jobban tetszene, ha nem lenne a jellegzetes hanghordozása.

A Margaret Island jelenségben engem az zavar, hogy alapvetően nagyon túlértékelt az egész: ha valaki választ egy jól sikerült nevet, akkor tuti sikere lesz, míg ha nem jó a név, akkor a kutyát sem érdekli, bármennyire is jó a produkció. Pl. Tóth László a B nélkül vagy Gundel Gábor a Takács nélkül soha sem lettek volna negyed annyira népszerűek, tehetség ide vagy oda. Ugyanígy ha Margitsziget néven szerepeltek volna, nem lett volna Budapest Park nagyszínpad sem. Ezek nem bizonyított dolgok, de határozottan így gondolom. Nálam egytől ötig skálán gyenge hármas.

2019. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Ez a nő gúnyolódik a tájszólással! Ahonnan ő származik, ott nincs tájszólás! Undoritó az egész! Bródy a kitalálója, mit várhatunk! Ő utalja a magyarokat. Ezzel a háttérrel minden érthető.

Nem lehet összehasonlítani Ruzsa Magdival, ő tud énekelni és belőle pont kinevelték a tájszólását.

2019. dec. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

én is így vagyok vele.

sztem a nők többsége képes ilyen szinten énekelni félév gyakorlás után, illetve nem is nagyon nevezném éneknek, amit művel.


vki felhozta a dalszövegeket, tényleg botrányosan gyengék, de sajnos ebben nincs semmi meglepő, a magyar együtteseknek (tisztelet a kivételnek) sose ment a dalszövegírás.

2021. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
57%
jaj úgy örülök, hogy mások is felismerik ezt, én sem értem ezt a jelenséget. Engem abszolút nem zavar a tájszólása, nem azzal van a probléma, hanem tényleg, jól megfogalmaztátok: túlértékelt. Az énekhangjában sincs semmi különleges, és az egész csaj borzasztó öntelt, flegma és irritáló. Nem egy karizmatikus személyiség az biztos. Mikor elkezdték nagyon felkapni őket, arra gondoltam, hogy tényleg ennyire nincs választék a piacon? Egyszerűen nem értem, hogy egy ilyen karakter hogy juthatott ilyen magasságokba. Az eső c. dalt pedig dehogyis ő írta, profi szövegírót kértek fel rá.
2021. ápr. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem tájszólás, könyörgöm. Így a pesti plázaööö azok beszélnek.

Ez a liba fonyódi, ott nincs tájszólás!

2021. ápr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!