Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Majka Curtis - Csak te létezel...

Majka Curtis - Csak te létezel című számának mi a mondanivalója?

Figyelt kérdés
Miről szól pontosan?
2018. aug. 25. 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem (lehet, hogy többféle képpen lehet értelmezni), de a szerelem arról a szakaszáról szól, amikor már elmúlt a kezdeti lángolás, de ettől még szeretik egymást (pl. házasság). Az egészet mintha az előadó szemszögéből látnánk, aki a magát megtűrtnek érző férfi, akit a szerelme (/élettársa/felesége) gyakorta megbántja, lehet csak apró dolgokkal, de ez már bőven felgyülemlett. Ez egyértelműen fáj neki, viszont mégis kitart mellette, hisz benne csak Ő létezik.
2018. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mondtam már egyszer valahol, hogy a rapszövegek arról szólnak, ami le van írva. Ami rosszabb, hogy ugyan az a két sornyi mondanivaló ismétlődik negyven sorban. Ez pl. egy olyan. Még ennél is rosszabb, hogy két nagyon kemény férfi sírja tele ezeket a sorokat, egy nyilván random csaj után. Mert ugye ha konkrét személy lenne aki összetöri a kis szívedet, akkor azt nem a haveroddal sírod el neki. Szóval ez egy ilyen random-szakítós. Bárki felhasználhatja akármilyen kapcsolat után.

Különben meg belehallgattam, hátha... Egy November raines felütéssel kezdődik. Ez minden ami jó ebben a számban. Nem értem, ha valaki GnR meg Pokolgép dalokból nyúl le mindent amitől kicsit is hallgatható lesz, az minek erőlteti annyira a rappet. Ez is külföldről átvett rapperszokás lehet. Értem, hogy ahhoz sem énekelni sem zenélni nem kell csak ritmusra mondogatni, de legalább lenne mit mondania. Az is tök jó, ha van két nagyszerű sorod, de nem muszáj belőe egész dalt írni minden alkalommal. Inkább össze kellene várni úgy 4-5 jó sort vagy ilyesmi.

2018. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!