Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudom a BEST FM-nek...

Hogyan tudom a BEST FM-nek vagy egyéb rádiónak beküldeni a zenéimet, hogy leadják?

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ez nem így működik, a rádiónál meg van határozva hogy milyen tartalom adható le, és ettől aligha fognak eltérni. Ennyi erővel minden jött-ment elvinnyoghatna magának a rádióban mert ő szépen megkérte hogy adják le. Nem így kell befutni. Előbb érj el valamit a zeneiparban, és majd utána lejátszanak esetleg a rádiók és nem fordítva. Gondolj bele a sok bikicsunáj szintű félkegyelműre, akik azt hiszik hogy jó a hangjuk és beégnek a tehetségkutatókban, most elmennének a rádiókhoz haknizni és az embereknek azt kellene hallgatniuk. Ha pedig neked "jó" a hangod, akkor tegyél le előbb valamit az asztalra, hogy szóba álljanak veled.
2018. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem mint énekes, hanem mint rapper akarok befutni. A youtube-on, illetve a soundcloud-on vannak fent számaim, de alig hallgatták még meg, bár like-ot már kapott a többsége de keveset. Bárhogyan is kell elérni, hogy felfigyeljenek rám, megtenném, csak le tudja valaki írni, milyen módokon terjeszthetem sikeresen a zenéimet? Hogyan érte el a többi rapper, hogy több 100 ezer feliratkozója van és hogy szert tett egy kis hírnévre? Tudtok ebben segíteni? Előre is köszi!
2018. aug. 26. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:
A rap egy szubkultúr műfaj, az ilyen sosem fog a mainstream médiában megjelenni, csak nagyon kivételesen (ami már inkább popba hajlik). Főleg ha még szókimondó is a szövege.
2018. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A legtöbb rapszövegemben, illetve rapelőadásomban (a többi rapszöveggel ellentétben) több az érzelem benne, mint a keménykedés, vagánykodás, stb. Persze csináltam kicsit keményebbet is, de többségben nem tartom a szövegeimet olyan keménynek, mint ami először eszünkbe jut a rappelésről. És csak egyetlen egy dolgot szeretnék tudni ezzel kapcsolatban. Hogyan tudnám terjeszteni a zenéimet a zeneiparban? (Merthogy az első válaszíró írta, hogy először ott kell valamit letenni az asztalra de azt nem írta, hogy hogyan, és mit kell tenni)
2018. aug. 26. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyesmit nyugodtan "reklámozhatsz" gyakorin ilyen egyszeri alkalommal, de ha nem akarod (akard!), akkor küldj lécci privátban linket, csak könnyebb úgy fogalmazni valamit a lehetőségeidről, ha maga az alapanyag szem előtt van!
2018. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Írtam privátban.
2018. aug. 27. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Petőfi Rádión vannak ilyen lehetőségek: talán Saját Zenéd címen, ott is érdeklődnék a helyedben.
2018. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Érdeklődni fogok.
2018. szept. 1. 04:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!