Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szólnátok ha Magyarországo...

Mit szólnátok ha Magyarországon is lenne olyan entertainment amik Koreában vannak?

Figyelt kérdés

Koreában élek és épp tanulom a szakmát és jó úton haladok hogy legyen saját entertainmentem. Nyílván Koreában szeretnék ilyet csinálni, de a magyar kpop kedvelők mit szólnának ha magyarországon lenne egy ilyen? Ugyanúgy menne a bekerülési folyamat mint itt nállunk Koreában. Ugyanúgy lennének show műsorok stb. Mit gondoltok róla? Utálkozók kerüljék a posztot 😊

22/F



#Cube #Korea #K-pop #BTS #BigHit #Stray Kids #IKON: Twice #Boys Republic #NeonPunch
2018. aug. 30. 09:16
1 2
 1/20 anonim válasza:
74%
Nekem nagyon tetszene! A lányom is folyton mondja hogy ő jelentkezni fog egy ilyenhez Koreában, de olvastam hogy külföldieket nem nagyon alkalmaznak ott. Szóval szerintem jó ötlet ez!
2018. aug. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
81%
Én is biztos örülnék neki. De én mindenképpen Koreában szeretnék ezzel próbálkozni. Szóval. De ezt,hogy tervezted? Hogy itt magyarországon énekelnének koreai zenét. Itthon lennének híresek vele? Vagy hogy? Vagy ez csak a magyar kpoposoknak egyfajta hobbi és elfoglaltság lenne? Vagy ugyan úgy mint kint, több évnyi tanulás és aztán koreában próbálnának szerencsét? Vagy nem értem. Itthon sok az utálkozó és lenéző ember így ha itthon akarnának híresek lenni... az kemény lenne. Kik tanítanak? Koreából jönnének tanárok vagy magyarokat alkalmaznál? Az is kemény dió lesz. Nekem nagyon tetszik az ötlet. De ezekre a kérdéseimre ha válaszolnál azt megköszönném 😁😊
2018. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
68%
Amúgy ha Koreában nyitsz egy entertainmentet szólj és én repülök!! Nagyon szeretnék ott kint tanulni,ha csak nem is debütáltatnának az se lenne nagy gond de ott szeretnék tanulni esetleg ha Idol nem is de táncos lennék. Bár jó hangom van és jól táncolok. Szóval, ha kint nyitsz egyet írj ide és én már megyek is. XD jó lenne egy magyar főnök
2018. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mivel nem engedik ide Koreába a gyerekeket így Magyarországon lenne az entertainment helye, az ami még csak felkészíti a gyerekeket. És persze a későbbiekben Koreai épületbe mennének a debütálni készülő bandák. Nyílván nem az lenne a cél hogy Magyarban legyenek híresek, csak az ott élő embereket összeszedni. Nem csak hobbi lenne. De mivel még ez egy távolabbi cél így egy magyarban élő ismerősöm csinálhat hobbiból entertainmentet, ami ugye nem hivatalos. De a gyerekek megtudhatják, hogy milyen is egy ilyen. Mi vár rájuk. És ugye nem hivatalosan is lehet csinálni, csak akkor nincsenek szakemberek. Természetesen koreai ének és tánc tanárok lennének, nem pedig magyar. És mindenkinek muszály lesz megtanulnia koreaiul is. És azt is egy koreai fogja tanítani ha minden igaz.
2018. aug. 30. 10:45
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes lenne, jó ötlet szerintem. Nekem is nyugodtan szólhatnál ha tényleg elindítod :)

Ezek szerint a magyarországi az egy alaptábor lenne ahonnan szűrnék az embereket akik a kinti táborban már kimondottan a debütálásra koncentrálnának, ott dolgoznák ki a végső és teljes koncepciót, igaz?

Amúgy lehet, hogy könnyítő tényező lenne a magyarországi helyszínre magyar tánctanárt alkalmazni. Ugyanazt tanítaná meg viszont költséghatékonyabb.

A koreai kulturális központ egyébként lehet segítene a dologban. Legalábbis szerintem szívesen együttműködnének.

2018. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen, és természetesen nem csak külföldiekkel dolgoznának együtt a gyakornokok. Na de, örülök hogy van rá kereslet 😊
2018. aug. 30. 16:31
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Magyarországon ez kivitelezhetetlen lenne. Koreában az ilyen idol trainee-k alszanak vagy napi 3-4 órát, a többit mind tanulással töltik: táncórák, énekórák, nyelvórák, színészi órák, stb. Semmi magánéletük nincs, a mobiljukat is elveszik, még a szüleikkel sem tudják tartani a kapcsolatot napi szinten. Ezt Magyarországon egy szülő sem viselné el, hogy az ő gyerekét ilyen katonás módszerrel neveljék előadóművésznek. Ha meg már felnőtt korban állna be valaki ilyen helyre, az meg túl kései lenne, mivel az ilyen fiú és lánybandák általában évekig tanulnak, mielőtt debütálhatnak, és akkor is általában a tizenéves koruk közepe-vége felé járnak még csak. Kizárt, hogy valaki mondjuk 18 évesen kezdjen tanulni, aztán majd 25 évesen debütáljon, mert addigra már túl öreg. Ezek az idol csoportok a kis tinilányokat veszik célba, tehát nem érdemes olyan csapatot debütálni, akik a 12-13 kislányok szempontjából már egy öregember.
2018. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ötlet. Kicsit sajnálom, hogy ha esetleg megvalósulna, addigra én már túl öreg leszek hozzá. De jó ötletnek tartom. Mondjuk az se lenne rossz, ha végre itthon is olyan színvonalas lenne a zeneipar, mint Koreában...
2018. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondok, ha esetleg ez tényleg megvalósításra kerül, akkor ha jó táncos kell bármihez, szólj és jövök:DD
2018. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%

Ez nagyon jó ötlet! Én is gondolkoztam hogy meg kéne próbálnom Koreában. Csak hát ugye az nem olcsó kimenni + szállás... Stb

De ez annyira jó lenne Magyarországon is. Majd nekem is szólj ha meghallgatást tartasz, tuti elmegyek 😊👌

2018. szept. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!