Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos zomgora, vagy pianínó?

Elektromos zomgora, vagy pianínó?

Figyelt kérdés

Most egy Casio CDP-100-om van, viszont mostmár annyira nem szép a hangzása, mint mikor a vételnél gondoltam, hogy lesz.

Szeretnék nagyon egy pianínót, viszont fontos volna az ár is, mivel iskolába járok. Érdemes egy új elektromosat venni, vagy szerezzek be egy pianínót, ami azért mégis csak jobban hasonlít egy zongorára. Mit ajánlanátok, illetve milyet? Esetleg linket is küldhetnétek. Köszönöm


2018. szept. 1. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Zenész vagyok, és úgy alakult, hogy évekig nem volt nálam a pianínóm. Próbálgattam egy-két digitális zongorát, de nem jöttek be.

Azóta visszakerült hozzám a pianínó, és fantasztikus. A digitális hangszerek fejlődnek ugyan, de szerintem még sokáig nem lesznek az akusztikus hangszerek közelében.

2018. szept. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem olyan régen kezdtem. Tudnál segíteni, hogy jó áron milyen jó minőségű pianínót tudnék találni?
2018. szept. 2. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Abban sajnos nem vagyok jártas.

Kérdezz esetleg zongorahangolót, ha van a környéken, de hallottam már olyanról is, hogy zeneiskolában lehetett bérelni pianínót havi párezerért.

2018. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!