Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » (Zongorázás) Mennyi idő a...

(Zongorázás) Mennyi idő a kezek függetlenné tétele?

Figyelt kérdés

Ki mennyi idő alatt tanúlt meg független dalt játszani mindkét kezével?


Sok, vagy kevés idő volt?

Nehéz, vagy könnyű volt?

Csak kezdjem el és majd belejövök, vagy kéztornákat csináljak?

Tehetság kell hozzá, vagy bárki képes rá?



#zongora #gyakorlás #független kezek
2018. szept. 3. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
En 7 evet zongoraztam, es meg igy sem ment :D mondjuk muszajbol csinaltam, es utaltam is.
2018. szept. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tehetség kell hozzá mint kb.minden művészethez. Nekem elvileg van hozzá én 3 év után már gondolkodás nélkül külön tudtam választani a két kezemet, pedig sosem voltam az aki mindig gyakorol, zene suliba jártam meg fiatal koromban akkor mindig minden héten óra előtt játszottam egy fél órát, hogy ne nulla tudaással menjek. De egyébként volt aki több mint öt év alatt alig tudta külön használni a két kezét, pedig rengeteget gyakorolt, de végül manapság baromi jól zongorázik. Tehát igazából tehetség kérdése, de kellő szorgalommal és elszántsággal bármi lehetséges. Kéztorna segíthet. Kezd el és kiderül . Ha mást nem egy alap szinten megtanulsz, és abba hagyod és keresel valami mást, vagy küldesz azért, hogy profi légy.
2018. szept. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!