Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Joyo gitár-effekt pedált...

RED_DRGN kérdése:

Joyo gitár-effekt pedált érdemes megvenni, használható?

Figyelt kérdés

2018. szept. 5. 18:39
 1/7 Waff ***** válasza:
Volt egy ilyen (ma is megvan valahol) tipusú chorus pedálom. A Joyo-ról mindig is jókat hallottam, de nekem nem jött be, sajna a kapcsolója gyorsan tönkre ment...de lehet csak én fogtam ki egy selejt (egyébként használt)példányt.
2018. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan hirdetnek éppen csak kipróbált Joyo pedálokat. A Youtube-n dicsérik, de akkor vajon miért akarja eladni aki nemrég vette? A Hot Plexi-t néztem ki, amit már 7000Ft-ért is hirdetnek. AC/DC hangzást hozza, kínai gyártmány. Kidobni sok 7000Ft de egy jó pedálért meg nem sok. Két pedálom van mindkettő BOSS. Azok hibátlanok, de gondolom nem egy kategória.
2018. szept. 6. 09:08
 3/7 Waff ***** válasza:

Igen, én is 7000-ért vettem, pöpec állapotban, látszott rajta h nem sokat volt nyúzva...viszont mint írtam, nagyon hamar tönkrement.

Én is Boss pedálokat használok, inkább adok érte többet, de legalább jók, és mint egy kis tankok olyanok, nehéz kárt tenni bennük, strapabíró dobozkák, az analóg hangzásban pedig a csúcson vannak.

2018. szept. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gipsz Jakab24 ***** válasza:
100%
Nekem sok joyo pedálom volt már. Boost, delay, pedálvezérlő, hangoló, táp. Mindegyik szuper volt. Visszatértem multira, de nekem semmi bajom nem volt velük. Olcsó és jó. Én csak ajánlani tudom.
2018. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egész biztosan használható, valószínűleg a kopó alkatrészek hamarabb elfáradnak (kapcsoló, potik).

Egy ugyanolyan értékű alkatrész, pl. ellenállás lehet 60 fillér is, meg 600 Ft is, ebben biztosan az olcsóbb lesz, de az emberek többsége ezt nem fogja meghallani a használat során.

2018. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindent ugyanazzal a mechanikus kapcsolóval szerelnek és ez a gyenge pontjuk.

A Boss pedálok viszont más, mert IC vezérelt. Gyakorlatilag nem lehet tönkretenni normális használattal.

2019. szept. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Analog pedáljaik hangra jók, nem zajosak de például az artec-et is szeretem.
2021. febr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!