Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Férfi énekel, két fiatal nő...

Férfi énekel, két fiatal nő van a klipben, melyik ez a szám?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A youtube-on kattingatva találtam egy számot, amit szeretnék újra meghallgatni, de nem találom, mert sem az előadót, sem a szám címét nem ismerem.

A videóklippben szerepel egy lány (hosszú, barna haj, szürke póló), aki tesiórán, az udvaron leül a padra pihenni, és ahogy néz ki a kerítésen, megáll a járda mellett egy másik nő, motorral (nekem motor, nem értek hozzá). A motoros nőnek vállig éró barackvirág színű haja volt és sárga keretes napszemüveget viselt.

Ellóg a lány az iskolából és egész nap ezzel a szemüveges nővel bandázik a városban. Átmásznak egy ház kerítésén és fürdenek a medencében, motoroznak, párnacsatáznak. Aztán visszatérünk a klippben a sulihoz, ahol ott van még mindig a diák lány a suliban, a másik nő pedig beszáll egy autóba a pasija mellé.

Ennyit tudok róla. :D


Előre is köszönöm a segítséget!



2018. szept. 9. 08:12
 1/4 anonim válasza:
youtube előzmények ?
2018. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Több hónappal ezelőtt láttam
2018. szept. 9. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát elméletileg azt is meg kell tudnod találni, plusz, ha böngésző előzményekben nem sikerül, ha közben be voltál jelentkezve google-ba/gmailbe, akkor "my activity", keresőszóra kihozza az összes előzményed, amit bejelengkezésed alatt kerestél, ott meg tudod találni.
2018. szept. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem pár barátomat is. Az egyikük kiderítette. Silversun pickups - Dots and dashes.
2018. szept. 21. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!