Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a vélemnyetek erről a...

Mi a vélemnyetek erről a zenéről és videóról?

Figyelt kérdés

[link]


Nem külön magára a stílusra gondolok a kérdésemmel.



2018. szept. 9. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hatásvadász, fantáziátlan, gagyi. A szöveg szinte semmire nem fókuszál, pedig a klip azt a látszatot kelti, hogy valami nagy társadalomkritikáról van szó, holott minden alkalommal, ahol mintha nekiállna valamit konkrétan mondani is a tag, átvált ilyen dühös tinédzser "nem értesz meg, utálok mindenkit" dumákra, ami nyilván jól rezonál azok lelki világával, akik irtó felvilágosultnak érzik a videót, de úgy istenigazából elég sekélyes és tartalmatlan az egész. Az külön tetszik, hogy egy sorban arról dicsekszik a csávó, hogy számolja a pénzét, aztán később be is van vágva a sok borzasztó jelenet közé egy pénzgyár gyártósora, ami ebben a formában mintha egy anyagiasság elleni üzenetet implikálna, de közvetlenül ellentmond az említett sorral. Amúgy nincsen bajom a felszínes és/vagy edgy tartalommal, ha amúgy tetszik a zene, de itt az se áll fenn. Az unalmas metálriffre való üvöltözés és a fülsértő mixelés Grant McDonald Biker Boytoy című remekművét juttatja eszembe, de az legalább vicces volt. És félre ne érts, amúgy nem áll tőlem messze a stílus, szeretem az agresszív hip-hopot, a gagyi nu-metal-t, sőt, kimondottan metálos beütésű modern trap-ből is pl. szeretem Bones-t, de ez speciel nagyon nem nekem való.
2018. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1: A nu-metal nem gagyi, persze vannak gagyi előadók is a műfajban, de ez minden műfajra igaz.

Kérdező: Szerintem hangzásában nagyon monoton, a szövege meg nem különösebben mond semmit. Inkább csak hatásvadász, de mélysége meg nincs.

2018. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Nem is mondtam, hogy a műfaj maga gagyi, én ezt mondtam, hogy azok az előadók belőle, amiket én szeretek, többnyire gagyik. :D
2018. szept. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3:

Értem már, csak ugye másként is lehetett értelmezni :D

Egyébként ilyet se sokszor hallok, hogy valaki önként bevallja, hogy gagyi zenét hallgat :'D

2018. szept. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából pár számot hallgattam eddig scarxlrdtól de kb az összes mind hangzásban, mind témában ugyanaz; amúgy nem olyan rémesen rossz, de csinálták már meg százszor jobban amit ő próbált, akkor minek hallgassam ezt?
2018. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég gagyi a dalszövege
2018. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!