Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Melyik az a szám, amit egy barna vagy fekete hajú angolul éneklő nő énekel?

Talán zongotával kezdődik, nem lassú szám, a táncosok ápolóknak vannak öltözve és egyszer leül egy duci lány mellé es akkor lehalkul a szám. Kivágott hasú pólóban énekel.

Keress kérdéseket hasonló témákban: zene, ápoló, zongora

2018. szept. 15. 15:22  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki ez? Láttam egy klippet, de se az elődadót se idézni nem tudok belőle. Fekete férfi, aki nem angolul énekelt. (többi lent)
Hogy irjam be? Testnevélés órára kéne sima fekete nadrág testhez simuló 12 éves vagyok! MegTudnátok mondani hogy hogy irjam be az Ebaybe mert mar probaltam mindenhogy angolul, de...
Hogyan lehet eltűntetni a fekete pöttyöket a lábamról? Illetve aki angolul profin tud és érdekli a probléma megoldása segít lefordítani a szöveget
Hogy mondjam angolul hogy Szörnyella de frász? :/
JR Ward Lover Avanged Fekete Tőr Testvériség 7 könyvét angolul vagy magyarul hol tudom letölteni?
Honnan tudnám letölteni a Fekete Tőr Testvériség könyvsorozat köteteit angolul?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!