Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért vagytok ilyenek? (többil...

Miért vagytok ilyenek? (többilent)

Figyelt kérdés
Olvasgattam régebbi kérdések között, de az újak között is találtam olyat, hogy össze-vissza szidtok énekeseket pl: sp, barbee, lola, Justin b... stb, én sem nagyon birom őket, de szerintem senkinek nincs joga ahhoz, hogy lek'rvázza őket és lesenkizze, igen, elég semmitmondó zenét nyomnak, de ami azt illeti ez kell a népnek, ők csak azt csinálják, amit kívánnak az emberek.... Nem arra szeretnék kilyukadni, hogy mindenki istenítse őket, és legyen akkora fan, hogy a poszereikhez imátkozik, hanem arra, hogy ők is emberek + nekünk sem esne valami jól, ha mindenki lehordana minket a sárga földig, úgy, hogy nem is ismer....
2010. jún. 22. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez inkább azoknak az embereknek szól, akiknek annyira nincs saját stílusuk, hogy bejöjjön ez. papapapapartyarc... gáz
2010. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azért szidják őket, mert a média most őket nyomja ezerrel, és már sokan unják, tudod.
2010. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire odavagy ezekért, akkor ne halld meg a kritikát.

Te is csak divatember lehetsz...aki vivatévén nőtt fel XD

2010. jún. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szövegértelmezésből te is megbuknál... ott írtam h nem nagyon birom őket -.-" Amúgy meg nincs viva tv-m
2010. jún. 25. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!