Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Az normális hogy az összes reklámnak tudom a zenéjét és a szövegét? Kezdek félni hogy valami nincs rendben velem.

2018. szept. 21. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha állandóan reklámokat nézel-hallgatsz, akkor akaratlanul is megtanultad, így normális.
2018. szept. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ohh megnyugodtam
2018. szept. 21. 14:21
 3/6 anonim ***** válasza:
A reklámokat direkt úgy csinálják, hogy az ember fejében ragadjanak, szóval ja, normális.
2018. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 veterán vas ***** válasza:

Ne aggódj, amit az ember gyakran hall, az megragad a fejében.

Pl. a természeti népek is ismerték a falujuk összes énekét -temetésre, mulatságra, vadászatra, harcra, stb.- pedig sosem láttak kottát, és olvasni sem tudtak.

/és még reklámot sem néztek/ :)

2018. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pupusz ***** válasza:
Sajnos normális, ha sokat hallod, de nem normális, ha nem tetszik, mégis leköti az elmédet. Azaz, ha nem esik jól. Ha olyan helyen vagyok kénytelen lenni, ahol egész este mulatós zene szól, másnap arra kelek, hogy "Sejjhajj ribizli!". Ezt utálom, meg a mulatóst is úgy általában. Így igyekszem kerülni az ilyen helyeket. Tudatosan elkapcsolhatsz a reklámokról, vagy felveszed a kívánt músort és utólag nézed meg, áttekerve a reklámokat. Én így csinálom. Ugyanis a tudat alattira is hat, ami nem egészséges. Azért, hogy vegyük meg a sok sz..t. Amikre nincs is szükségünk. Ez nem túl egészséges, de elterjedt.
2018. szept. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezd el mást is nézni a tévékben, normális filmeket, sportműsorokat, és a reklámoknál kapcsolj át.
2018. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!