Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Tekashiról...

Mi a véleményetek Tekashiról és a többi hasonló felkapott emberről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kíváncsi vagyok más emberek véleményére is. Szóval mi a véleményetek ezekről a raperekről?

2018. szept. 27. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak a legtöbbjüknek olyan zenéje ami bejön.
2018. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teskashi-t nem bírom. Vannak fülbemászó részek a dalaiban, de az ordibálása nagyon hamar válik nagyon idegesítővé számomra, azon felül pedig egy egydimenziós előadó.

Kiket értesz többi hasonló alatt? Ha úgy zusammen a soundcloud rap szcénára gondolsz, akkor itt a véleményem azokról, akikről van:

Denzel Curry: szerintem a legjobb képviselője a szcénának. Marha fiatalon is már iszonyú ambiciózus volt, mind rap-készségével, mint a kreativitásával szerintem kimagaslik a kortársai közül - véleményem szerint rengeteg olyan dolgot, amiért más előadók kapnak dicséretet, ő már sokkal jobban megcsinált. Plusz volt koncertjéhez is szerencsém, hatalmasat ütött, élőben még brutálisabb, mint albumon.

Bones: vitathatatlan legenda a csávó, ha ő nem lenne, akkor az egész modern trap máshogy nézne ki. Bejön az a sötét, baljós hangulat, amivel általában körülveszi magát, és színvonalban is már régóta konzisztens ahhoz képest, hogy kilóra mennyi zenét ad ki. Tisztelem az alkotáshoz való hozzáállását is amúgy (minden dolgát maga menedzseli és nem hajlandó pénzt elfogadni a zenéért, mind a megélhetését, mind a videoklipek meg egyebek költségeit koncertekből, meg öltözet-eladásból hozza össze). Őt is láthattam volna élőben, csak egy hülye f#sz vagyok, és nem néztem meg februárban az akkor tőlem egy ajtóra levő Dürer Kertnél kiírt aktuális havi fellépőket.

XXXTentacion: Nem szeretem. Szerintem rendszeresen túlnyújtózkodott a takaróján. Szeretem az "emós", meg az agresszív hip-hop-ot is, de szerintem ő mindkettőt nagyon gyéren tudta csak megvalósítani, az előadásmódja kimondottan idegesítő volt számomra, de a dalai is mindig befejezetlennek érződtek.

SuicideBoys: igaziból el vagyok velük, de sose hagytak bennem mély nyomott. Metálból pont a screamo, meg metalcore vonal jön be, márpedig ők rockos oldalról onnan merítettek a legtöbbet. Arra a dalukra tértem vissza a legtöbbet, amin Denzel Curry is szerepel - Denzel Curry miatt.

ScarLxrd: egy fokkal rosszabb SuicideBoys. Tekashi-hoz hasonlóan vele is az a bajom, hogy nagyon hamar fárasztóvá válik az ordítozása, és szintén rendkívül egysíkúnak tűnik azok alapján, amit hallottam tőle.

Lil Pump: mindig mindenki őt hozza fel, mint a műfaj legalja, de én őt pont bírom. Szeretem benne, hogy egy fikarcnyival sem próbál több lenni annál, mint ami. Több kortársával is az a bajom, hogy úgy próbálnak meg költőiek, meg kísérletezők lenni, de megfelelő megvalósításhoz szükséges készség/érzék híján elhasalnak a nagy elgondolásaik, míg Pump kimaxolja azt a limitált palettáját, amivel rendelkezik. Nagyon fülbemászó, szórakoztató dalokat csinál.

Lil Peep: amit hallottam tőle, az számomra hallgathatatlan volt, egy nagyon giccses, túlromantizált képet sikerült neki átadnia azokról a komoly gondokról, amiket tényleg átélt

21 Savage: azok a számai, amiken nem énekel autotune-olva, azok általában bejönne

2018. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A második kommentelőnek pedig üzenem, hogy az ilyen raperekre gondoltam. Én személy szerint nem szeretem ezt a zenei stílust (az előadás mód miatt), de érdekes módon 21 Savage-t bírom és szoktam is hallgatni.
2018. szept. 27. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!