Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a zene ennek a...

Melyik ez a zene ennek a videonak a vegen?

Figyelt kérdés

Mi a zene cime ami ennek az ejjel nappal budapest jelenetnek a vegen van? A vegenel kezdodik 2:00-nel.

rtl.hu/rtlklub/budapest/gabor-es-rajmund-egymassal-kakaskodnak


2018. szept. 29. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:

:D Ha nem ismered a számot, akkor legalább a szöveget nem érted, nem hallod ki? Ilyenkor azzal érdemes elindulni, legalábbis én úgy szoktam. "I say hey hey hey hey living" ennyit kihallani a szövegből, s ennyi épp elég. :)

https://www.youtube.com/watch?v=8j741TUIET0 de rommá játszották ezt a számot a rádiók, az előadó bevallom nálam sem volt meg, csak a szám címe.

2018. szept. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Múltidő... =/

*said, elírtam... Na ez gyakori hiba nálam!

2018. szept. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy a szovegbol amit kihallok az alapjan kell elindulnom. En azt, hogy "I said" azt nem hallottam/ertettem. Tudom, hogy ismert szam es mar hallottam mashol is, de megsem tudtam a cimet. Koszonom a valaszodat! :)
2018. szept. 30. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!