Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gyorsan fogynak el a...

Björn111 kérdése:

Milyen gyorsan fogynak el a Sziget napijegyek?

Figyelt kérdés
Abszolút nem vagyok rutinos a témában, ez lenne az első Szigetem, és csak hetedikére szeretnék jegyet venni, viszont be vagyok rezelve, hogy elkapkodják őket, mint a cukrot, amíg megjön a diákmunkás fizum. Ezért tehát mire számítsak? Igen, Ed Sheeran.

2018. okt. 1. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ma még csak a bérletek vannak fent. Sztem később kezdik még árulni.
2018. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell nagyon rápörögni, bár amikor nagyon felkapott sztárok jönnek előfordulhat. Sheeranre maradni fog szerintem.
2018. okt. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne parázz, még az első hónapban sem fognak elfogyni a jegyek, nagyon extrém esetekben szoktak csak... Ed Sheeran meg annyira nem mozgatott meg senkit, legalábbis ismerőseim közül. Én arra a napra pl biztos nem megyek, max akkor ha lesz valami jobb felhozatal, mert ő nem az én típusom.

Max kérj kölcsön egy barátodtól és visszaadod neki, ha ennyire félsz

2018. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!