Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki hallgat még black metal-t...

Ki hallgat még black metal-t az alábbi linken hasonló stílusban? Ha igen mi jut eszedbe róla? Írd le bátran! Én már vagy 10 éve ilyeneken élek kissebb/ nagyobb megszakításokkal.


2018. okt. 7. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 éve hallgatok BM zenét, és nekem a Taake, Isvind, Helheim, Ildjarn, Mgła jut róla eszembe.

Sajnos idén "feloszlott a banda"...

2018. okt. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az igen, a felsoroltaknak a felét se ismerem :D
2018. okt. 8. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom! Nem olyan mainstream bandák, mint a Marduk, Immortal, Gorgoroth, Satyricon, Mayhem, Bathory, stb., ellenben hasonlóan jók. Bár a Taake vagy a Mgła manapság már nem is éppen tekinthetők underground bandáknak sem.
2018. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Dimmu Borgir-t hallgatok, és közben arra gondolok, milyen jó lenne erre a zenére szétverni valamit.
2018. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Zsíír! Amiket az első mondott, azok is jók. Néhány hasonló még: Kvist, Sargeist, Totalitarian, Windir (ez mondjuk kicsit dallamosabb), Elysian Blaze.


Tudom javasolni a „Black Metal Promotion” és az „OdiumNostrum” YT csatornákat, rendszeresen töltenek fel teljes albumokat. \m/

2018. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Én mostanában erre a számra kattantam rá:

https://www.youtube.com/watch?v=DWmfpEr-z3k

2018. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket, királyak vagytok! :)
2019. jan. 4. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!