Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tudnám a hangom javítani...

Bence2601 kérdése:

Hogy tudnám a hangom javítani itthon?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, az átlagnál vékonyabb a hangom kicsivel. Sok mindent szeretek kipróbálni és ezt is szeretném. Szerkeszteni tudok a hangomon számítógépen de annyira gyenge alapból hogy szerkesztve sem lesz jó és ezért szeretném javítani itthon. Mit tudtok ajánlani? Utána olvastam hogy meg kell találni az énekhangom de nem vagyok otthon az ének-zene nyelvtanában szóval legyetek szívesek egyszerűen leírni! :)

2018. okt. 11. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Autotune.
2018. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez ennél sajnos kicsit összetettebb, de ne aggódj! Szívesen segítek! Kérdezz nyugodtan.

Az éneklés a harmóniáról szól. Lelki alapja is van nagyrészben, ezért a hangképzésnek felszabadító, személyiségfejlesztő és önBizalom növelő hatása is van. Mondhatni a lélekből fakad. Fontos, hogy ne tartsd meg magadnak, hanem akard megosztani osztani mással a hangod és ez legyen a cél. Mint beszédnél sem csak a levegőnek beszélünk, hanem az a lényeg, hogy eljuttass egy információ(!)t innen oda, gondoskodni kell róla, hogy odaérjen és figyeled, hogy odaért e már. Stb. De annyira személyre szabott, mindenkinek más van a szívében. Ha a korlátokat onnan felszabadítjuk, akkor a hangja is szuper lesz. És fordítva is igaz lehet! Írj nekem nyugodtan magadról egy pár dolgot és ha megtalálom azt a függönyt, ami elválaszt az éneklés nagyszerűségétől, ne aggódj, segítek megtalálni, de te vagy egyedül képes letépni onnan, végülis a te függönyöd.

Viszont olvasásra!

2018. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!