Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok olyan (kpop) fiú...

Tudnátok olyan (kpop) fiú bandákat mondani akik a barátságról vagy a viszonzatlan szerelemről énekelnek?

Figyelt kérdés

2018. okt. 14. 01:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy bandának nem csak egy téma körröl van dala. Ilyet nem fogsz találni.
2018. okt. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jaj bocsi , rosszul fogalmaztam ,fiú bandákat akiknek van erről szóló zenéje :D Mint pl Jbj- my flower


Tényleg bocsi , rosszul fogalmaztam

2018. okt. 14. 04:23
 3/9 anonim válasza:

Astro:Baby,Breathless

Day6-nek szinte az összes száma.pl:I loved you,I like you

Infinite:Tell me,Last romeo ❤

BTS: szintén van pár szám ami erről szól.pl: I need you,Boy in Luv

Pentagon:Shine

Jonghyun:Y si fuera ella(örök kedvenc marad❤😔)

De irhatnám igazából bármelyik fiú bandát a BIGBANG-Haru haru számát vagy EXO-t,Winner-t,iKON-t,VIXX-et,B.A.P-t,B1A4-et,

telhesen mindegy mert a kpop zenék 80% a szerelemről,és annak is a viszonzatlan fajtájáról szólnak.

Igazából én is rengeteget hallgatok,de így hogy este fél 12-kor,hulla fáradtan eszembe jut bármi is,már annak is örülök 😂 Majd kipihenten még írok párat ha szertnéd

2018. okt. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megköszönném ^-^
2018. okt. 15. 18:20
 5/9 Cserhalmi Cintia ***** válasza:
A BTS-nek rengeteg ilyen zenéje van! Boy in Luv, Don't leave me, Let Go, I Need U,Fake Love, Just one day,RUN,Save Me,Spring Day! Hirtelen ennyi jut eszembe! Amiket leírtam, azok közül van, amelyik inkább egy elromlott kapcsolatról szól!
2018. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy a BTS-től a Dimple,Hold me tight,Best of me,lehet még a Pied Piper is, Butterfly, Beautiful,Two!Three! Heaven,DNA,Converse High,Love is not over,Miss Right (ez nagyon szép kis szerelmes dal ami a távkapcsolatról szól)Run vagy a 21st century girls


Hirtelen ennyi ugrott be,a Spring Day dalszövegébe rengeteg szerelmi/barátsági utalás va:)

Remélem segítettem

2018. nov. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van*
2018. nov. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
majdnem mondtam a VIXXet, de hát... ők inkább a lányok rabjai szoktak lenni LOL (for example Voodoo Doll, Chained Up, és sorolhatnám) ettől függetlenül i.m.á.d.o.m. a zenéiket, szerintem érdemes adni nekik egy esélyt :)
2019. máj. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bts nem ő a kedvenc bandám és nagyon fülbe mászó dalaik vannak,imádom őket ,plusz még helyesek is.
2019. aug. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!