Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek az X-faktoro...

Mi a véleményetek az X-faktoros Mirjam Reality című daláról?

Figyelt kérdés

Amikor mutatták a videót, azt hittem megjátszott jelenet, de megtaláltam SoundCloudon, és úgy tűnik tényleg valós ember.


Szóval a lényeg, hogy első hallásra a Reality tűnt a legépkézlábabb dalának, és éneklésének. Ha a képességeinek megfelelő dalt énekel, akkor teljesen rendben van a hangja.


Meglepődtem amikor kiderült, hogy mennyire alázzák a neten. Én azt gondolnám, hogy ilyen alternatív hősként fognak hozzá majd viszonyulni, mert megdobálta a zsűrit. Nálam, és a barátaim között, ez teljesen pozitív volt. Én azt hittem eddig, hogy a zsűriben akik ott ülnek, (ki jobban-kevésbé) közutálatnak örvendenek, de ezek szerint mégse.


Mindegy ez most nem ide tartozik. Szóval a dal:

[link]



2018. okt. 17. 18:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Csak belenéztem, de olyan bunkó, nagyképű a zsűri, hogy inkább abbahagytam.
2018. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ezért csodálkoztam én is az emberek reakcióján. Az egyetlen volt, aki a helyén kezelte az egészet azzal, hogy mikrofont vágott nekik, erre meg ahelyett hogy megtapsolnák, ki lett fújjolva. Mintha mindenki zelig-stockholm szindrómás lenne.
2018. okt. 17. 19:11
 3/23 anonim ***** válasza:
43%

Ja, egyetértek!

Megérdemelték, hogy odavágja.

2018. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Na, azért lássuk be, hogy nem volt teljesen százas az a nő. Úgy ment oda, hogy őt még "csak" Amerikában ismerik, már megjelent 4 lemeze, de azt akarja, hogy itthon is megismerjék. Aztán mikor a munkájáról kérdezték, mit mondott? Valami olyasmit, hogy az is hanggal kapcsolatos, majdnem éneklés... call center (vagy valami hasonló "okos" módon). Majd hozzájuk vágta a mikrofont és visszakért egy ajándékba adott szaros CD-t, ezekkel csak magát minősítette le.
2018. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnálom, hogy bekuldenek ilyen embereket, csak hogy ki lehessen röhögni...elvileg a zsűri előtt is van selejtező. Amúgy sem szeretem az ilyen musorokat, anyuval néztem amikor hazalátogattam de nagyom embertelennek tartom a nyilvános megszégyenítést. A nő meg nyilvánvalóan zakkant. Több részt tuti nem nézek meg, rossz érzés.
2018. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
A zsűrire rátérve, akkor volt jó, mikor a Nagy Feróék voltak, mert ők tehetséges emberek, nem úgy mint ilyen ByeAlexek, akik csak egy-két szám erejéig lettek híresek. Feróék diszkréten, de frappánsan mondták meg a véleményüket.
2018. okt. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

Az egész zsűri egy nagy sz.ar!

ByeAlex tehetségtelen.

Gáspár Laci ostoba.

Puskás P. nyálas hülyegyerek, műsotvezetőnek kritikán aluli volt.

Radics Gigi semmilyen.

2018. okt. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Az egész egy rakat szr... S szánalom...

+ mit véditek a csajt?

Az a fenti szám közel se az a hangtónus, amit kikornyikált - hangtechnika!

Ahogy beszélt s beképzelt volt a semmire...


Ez a link...nos bárki tud oda feltölteni.


Kérdező: Te vagy ő vagy valaki hozzá tartozója ezzel a vígasz szöveggel?!


Manapság a hangtechnika olyan szinten van, hogy élő adásban is tudnak szerkeszteni ;)


A bemutatkozásában sok dolog sántított alapból a dumája s a testbeszéde sokat árulkodott.

(jellem, arcdiagnosztika is sokat segít ha ért valaki hozzá)


+ ha valaki idekint sikeressé válik...nem megy vissza egy pici csóri országba "itt is híres akarok lenni" gyenge dumával... XD


Olyat röhögtem s egyben fogtam a fejem, amikor fiatalabb tesóm ellinkelte mi volt. ><


Egy valamit kellene kamatoztatnia, de az nem ének "tudása".


Nyisson önbizalom tréningget. XD

Úgy is sok az önbizalom hiányos emberke.

2018. okt. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem te azt vartad hogy kirohoghesd a zsurit de minden nornalis ember tudja h akarmennyire is nem.melto valaki zsuritagnak nem lehet csak ugy fejbedobni embereket nehez targyakkak es most ertetlenul allsz h most miert nem csufolodik mindenki a zsurin amikor eddig oket volt meno szidni. Sz*r a zsuri de dobalozni bem csak akkor gaz ha paul mccartneyt dobod meg.
2018. nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De egyébként a felvétel eléggé manipulatívan lett összevágva. Nem a zsűrit dobta meg hanem a zsűri pult elé hajította a Földre a mikrofont. Ha feléjük dobta volna, akkor fele ilyen nyugodt nem maradt volna a zsűri.
2018. nov. 19. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!