Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megoldható-e szintetizátoron?

Megoldható-e szintetizátoron?

Figyelt kérdés

Régóta szerettem volna megtanulni zongorázni s eljutottam arra a pontra, hogy végre megengedhetem magamnak.


De mielőtt fejest ugrok egyetlen egy dolgot szeretnék tudni:


Mivel lakótársakkal vagyok nem akarom őket zavarni.

Van-e olyan opció, hogy a szintetizátor nem a hangszóróiról szól, hanem pl: tudom-e fülhallgatóval hallgatni?


Mivel új téma ez s friss számomra nem sokat tudok. Csak ezt szeretném mindenek előtt tudni, mielőtt tanárt keresnék stb.


Érzékem nagy valószínűséggel lesz hozzá, mivel rengeteg művészeti ághoz értek.

(grafika, szobrászat, varrás, 3d modellezés...stb, szinte majdnem mindent meg tudok alkotni)


Zenén belül csak furulyázni volt anno lehetőségem, pár nap alatt megtanultam énekkaron, de pl otthon nem tűrték.

Huszonéves fejjel meg tiszteletben tartom 2 lakótársam, de szeretnék végre ezzel is foglalkozni s élvezni egy újabb hobbit. :)


Előre is köszönöm válaszokat.


De szintetizátorokból tippet is elfogadok mire figyeljek s melyeknek van tisztább hangjuk.



2018. okt. 20. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van fejhallgató kimenet, akkor persze.
2018. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha fejhallgatót használsz, csak a billentyűk kopácsolása fog másokat zavarni.

Én Kurzweil KP100-at vettem, azon tanulgatok.

2018. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha zongorázni szeretnél akkor ne szintit hanem színpadi zongorát vegyél. az jobb a célra és még az érzés is jobban hasonlít. Azokon is van ált. fejhallgató kimenet. A szintinek általában van "koőácsolásuk" a színpadi zongorának szinte nincs is. De ha kísérettel akarsz játszani akkor viszont a szinti ,marad.
2018. nov. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!