Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenei stílus illik...

Milyen zenei stílus illik hozzám, milyen zenéket hallgassak szerintetek?

Figyelt kérdés

Hülyén hangozhat a kérdés de arra gondolok, hogy egyszerűen semmi se tetszik, semmi se fog meg igazán. Voltak időszakok amikor egy-egy zenére rákattantam de mindig más stílusúra, nem tudok leragadni egynél, valahogy nem találom azt a stílust ami igazán tetszene.

Eddig amikre rákattantam:

Ed Sheeran - Give me love

Road - Nem kell más

Follow the Flow - Nem tudja senki

Pentatonix - Can't sleep love

Stereopony - Hitohira no hanabira


Az öltözködési stílusom (szerintem) nőies, kicsit kislányos, olyan "lolitás". A hajam hosszú, szőke, alul rózsaszín (ombre).

18 éves vagyok. Nem tudom még kell-e infó ehhez :D

Igazából az érdekelne hogy hogyan találjam meg a zenei stílusomat... :)


2018. okt. 29. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nehogy más döntse már el ezt is helyetted xD nézegess múfajokat aztán ami tetszik azokat hallgasd. neked a szr zenéket ajánlom.
2018. okt. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mojjo ***** válasza:
Nem hiszem, hogy le kellene ragadni egy stílusnál. Vannak olyan emberek, akik eleve nem egy-egy stílus rajongói, hanem konkrét zenék tetszenek meg nekik, mindenféle stílusból. Te is ilyen lehetsz. Nincs ezzel semmi baj, ne zenei stílust, hanem neked tetsző zenéket keress :)
2018. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek Mojjoval, meg az első válaszadóval is, ha leszámítjuk az utolsó mondatát.

Mindezen felül annyit tennék hozzá, hogy szerintem nem egészséges, ha bármilyen érdeklődési kör identitáskérdéssé válik. Zenénél az legyen a fő szempont, hogy élvezd, amit hallgatsz, meg hasson rád valami olyan módon, ami fontossá teszi számodra, nem pedig az, hogy elméleti szinten mennyire illik bele az énképedbe. Főleg, hogy ha alapvetően kíváncsi vagy, törekedsz minél több különböző dolog megismerésére, megértésére, akkor minden, amit ezáltal befogadsz, jobban formálja majd a személyiséged, mint bármilyen stílus mellett való tudatos elköteleződés. Hallgasd figyelmesen azokat a zenéket, amik tetszenek, fogalmazd meg magadnak, hogy pontosan mi tetszik bennük, és próbálj olyan zenéket keresni, amikre jellemző(k) az adott tulajdonság(ok); amikor valami nem tetszik gondolkozz el rajta, hogy miért nem; olvasgass zenéről, hogy legyen támpontjaid, amik mentén tudsz tájékozódni, hogy milyen irányba érdemes továbbhaladni, ha érdekel valami; próbálj ki teljesen ismeretlen dolgokat, hátha pont valami olyan zene fog meg nagyon, amiről el se tudtad volna képzelni, stb...

A ruházatnak/megjelenésnek meg amúgy végképp semmi köze az egészhez. Én személy szerint rengetegféle zenét hallgatok, ha bárki megpróbálna a külsőm alapján hozzám rendelni egy ízlést, max csak egy kis részét találná el, meg specifikusabb részletekben simán tévedhetne is...

2018. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!