Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Asking Alexandria fanok! Ti...

Káposztáskenyér kérdése:

Asking Alexandria fanok! Ti hogyan ismertétek meg a zenekart? Melyik album volt az amitől elkezdtétek hallgatni?

Figyelt kérdés
Nekem a Black album volt az mert ugye újabb fán vagyok de a Stans Up And Scream is egy nagy kedvenc nálam.

2018. okt. 30. 00:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Stans up and Scream XD
2018. okt. 30. 00:14
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
hogy tudsz ilyen undorító gagyi metalcore szrt hallgatni? hallgatsz vmi metalt is?
2018. okt. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt az értelmes, a kérdéssel szorosan kapcsolódó választ!
2018. okt. 30. 10:06
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Hogy ismertem meg a bandát? Egy csaj haveromtól,kinek ők az egyik kedvencei. Na mondom,csekkoljuk le.

Borzasztó banda. Remélem ki fogod nőni őket mert millió egy jobb van náluk. Csak a sok tinicsaj bukik rájuk meg keménynek érzik magukat ettől..

Az Into the fire még úgy ahogy jó szám,de ennyi

2018. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
I’m a boi
2018. okt. 30. 22:14
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Az nagy baj tesa.. Az nagy baj
2018. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Az idióta, begyöpösödött agynélküli segg válaszok után szeretnék egy értelmes választ is adni.


2009-ben ismertem meg a zenekart, de akkor még nem hallottam zenéjüket. 2010-ben a Bravo magazin sorsolásán nyertem egyet a Stand Up And Scream album lemezpéldányaiból, de nem annyira jött be 11 éves koromba. Mikor kijött a Recleas and Releclass album, akkor megkaptam egy példányt névnapomra az unokabátyámtól, de akkor sem jött be. Aztán folyamatosan hallottam róla, de nem volt az én bandám, nem tetszett, nem bírtam Dannyt. Mikor jött Denis, akit onnan ismertem, hogy az összes zenei projektjét kívülről fújtam, és voltam Make Me Famous koncerten is, felpezsdítette az érdeklődésem. Nagyon tetszett a The Black album, rajongtam érte. Majd elmentem a Strandra koncertre, amely megkoronázta az egészet. Mikor hallottam, hogy Denist nem fizették ki, és elhagyta a bandát, azt hittem Ben elássa magát, örültem volna neki, gyakorlatilag meg is tették azzal, hogy Dannyvel folytatták újra. Kizárólag a The Black albumot bírom, és Danny minden munkáját utálom.

2018. nov. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végre egy olyan válasz amit kértem
2018. nov. 28. 16:45
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

nem tudom,hogy még érdekel e a válasz,de azért leírom.

nekem az egyik osztálytársam küldte az alone in a room zenéjük akusztikus verzióját,és hát a zenéik nyilván közel sem hasonlitanak arra az akusztikus verzióra,de nagyon tetszett,ezért belevetettem magam:d

2021. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!