Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » YouTube-reklámban volt egy...

YouTube-reklámban volt egy zeneszám, de nem sikerült kiderítenem a címét. Légyszi, leírnátok azoknak a metálzenéknek a címét, amikkel mostanában YT-videók előtti reklámokban összefutottatok?

Figyelt kérdés

Komplett zeneszámról van szó a videó előtti YT-reklámként. Úgy emlékszem, egy Nuclear Blast Records zenei videó előtt jelent meg. Sony tévén lévő YT-on futottam beléje, és egy hihetetlenül jó szám volt, de a tévé nem írta ki a címét. A Shazam az én telefonomon viszont nem működik, mivel egy rakás szar, úgyhogy azt hittem, felrobbanok, és a tévémet meg a telefonomat egyaránt szétverem. Most elkeseredett próbálkozásomban, hogy kiderítsem a zene címét, segíthetnétek a fent említett módon. Közben keresgélek úgy, hogy mindenféle videót megnyitok, hátha előtte egy hirdetésben újra felbukkan, illetve keresgélem amúgy is, normál videóként, de természetesen eddig nem találtam meg, és úgy érzem, ebbe fogok belebetegedni.


Plusz még annyi kérdésem lenne, hogy ha már egy adott zenekiadó videója előtti reklámban jelent meg a szám, akkor annak a számnak az előadója is annál a kiadónál kell hogy dolgozzon, vagy ezekben a YT-reklámokban ily módon nincs rendszer?



2018. nov. 10. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Emlékszel valamire a dalból?
2018. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szövegrészletre nem. Annyit tudok róluk mondani, hogy férfiakból áll, az énekes rövidhajú, és nem rendes énekhangon énekel, hanem félig amolyan hörgősen. Plusz a dalban olyan lilás-pirosas volt a háttér. Bosszantott, hogy olyan pólót viseltek, amire talán a zenekar neve volt ráírva, de olyan krix-krax betűtípussal, hogy egyáltalán nem tudtam kisilabizálni.
2018. nov. 10. 21:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Na, jól van, közben újra megtaláltam hirdetésben a számot, aminek a címét most sem írta ki a FosTube, de most felismertem a zenekart, mert már hallottam őket korábban is: a Parasite Inc. az. És a legdurvább, hogy a videó végén ki is volt írva a nevük, csak legutóbb erre nem is figyelmet. Akkor ezzel a kérdésem tárgytalan, hál' Istennek.
2018. nov. 11. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!