Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Létezik még olyan ország...

Létezik még olyan ország Magyarországon kívül, ahol egyáltalán nincs rockzene a rádióban és a tévében?

Figyelt kérdés
Leszámítva persze, ahol a diktatúra vagy a vallás tiltja.
2018. nov. 11. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már az sem igaz, hogy itt nincs. Maximum te nem tudsz róla.
2018. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A Hooligans nem rock.
2018. nov. 11. 18:31
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj, hogy sokak számára kizárólag a zúzós metal jelenti a rockzenét, és hogyha valami netán rádióbarát, akkor az szerintük már nem is rockzene (mondom ezt úgy, hogy utálom a Hooliganst). Úgy látom, hogy valószínűleg a kérdező is ebbe a kategóriába tartozik.
2018. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van különbség rock, illetve rockos pop között, elsősorban a struktúrában, a szövegekben, a kreativitásban. Pl. a Bikini vagy a Republic nem mondhatók zúzósnak, mégis rock mindkettő. A semmitmondó, sablonos, innen-onnan nyúló Hooligans nem az.
2018. nov. 12. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Linkelj egy szerinted rockzenét, kérlek. Tényleg kíváncsi vagyok.
2018. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos létezik, de nem tudok olyat megnevezni. Egyébként kíváncsiságból bekapcsoltam a tv-t, nem igen adnak rockot. Rock FM-et is bekapcsoltam, első szám OneRepublic-tól a Love Runs Out volt. Nem rossz az.. de vártam még 10 percet és hasonló számok futottak le. Mehetne pedig Metallica,Disturbed,Avenged Sevenfold,Green Day,Sum 41,Blink 182 vagy Linkin Park is.
2018. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 vagyok, pont ezért nem nézek már soha tv-t, rádiót sem hallgatok.
2018. nov. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2018. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, rock, bár nem annyira az én stílusom, és ilyet se hallottam még magyar rádióban.
2018. nov. 16. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!