Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok mondani jó német...

Tudtok mondani jó német popzenéket?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyanokat amik (el)ismertebbek.

2018. nov. 13. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt van néhány ismertebb német(és osztrák) előadó:

Falco,Modern Talking, Cascada, Scooter,Sash!,Mr.President,Culture Beat, La Bouche ,ATC ,Opus, Snap, Milli Vanili, Alphaville,Kraftwerk, Boney M, Haddaway,

Lou Bega,

Lehet, hogy vannak amit nem tartasz jónak, de ezek az előadók jutottak eszembe. Ha a rock nem zavar, akkor idevenném a Scorpionst is.

2018. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nena - 99 luftballons🎈🎈
2018. nov. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pontosság kedvéért a Falco az osztrák volt, habár nem tudom hogy a kérdés nemzetiségre vonatkozott vagy a nyelvre.
2018. nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1-es válaszoló vagyok

Pont azért írtam zárójelbe azt, hogy "és osztrák", mert osztrák előadókat is felsoroltam. Viszont felsoroltam ún. egyslágeres előadókat is, akiknek persze van több számuk, de csak egy számukkal kerültek be a köztudatba igazán.

Egyslágeresek:Sash!(Ecuador),Mr.President(Coco Jamboo), Culture Beat(Mr. Vain),ATC(Around the World),Opus(Live is life), Haddaway(What is love),Sandra(Maria Magdalena), Nena(99 Luftballons), Lou Bega(Mambo No. 5)


Az összes többi felsorolt előadó többslágeres.

2018. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nena számai minden mennyiségben <3

És Alligatoah <3

[link]

[link]

2018. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!