Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan, akinek nincs...

Van olyan, akinek nincs kedvenc zenei műfaja, együttese és alapból kevés zenét hallgat?

Figyelt kérdés
Én néha hallgatok zenét, ha épp olyanom van, de teljesen vegyes hogy épp mit. De nem tudnék egy műfajt se kiemelni, mint kedvenc. De együttest, előadót sem, max 1-2-t ha muszáj. Különcnek érzem magam, mert MINDENKI imád valamilyen zenét.

2018. nov. 17. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én addig stimmelek hogy nincs EGY kedvenc együttesem, dalom vagy műfajom, mert ezerfélét szeretek, viszont én pont hogy 0-24 zenét hallgatok, szóval csak félig tudok eleget tenni a kérdésednek. :D
2018. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak, nem én, de vannak. Nem mindenki zenehallgató alkat, ne érezd emiatt rosszul magad. Mind mások vagyunk.
2018. nov. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm aki nem halgat zenet. Csak max akkor ha valaki lejátsza. De magától sose. Előadót alig tudna mondani. Meg amugy is mindeki különböző, és ez igy van jol.
2022. júl. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!