Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Blikk liveot Szekér Gergővel...

A Blikk liveot Szekér Gergővel és a Ricky and a dranken sailors tagjaival, hol lehet visszanézni? Vagy ha még nem lehet akkor mikor teszik ki?

Figyelt kérdés

FONTOS

Nem arra gondolok amikor csak kérdezgették oket, hanem arra amikor be lehetett telefonálni.



UI: Ha válaszolsz felpontozlak!! /mármint ha normális választ adsz és nem olyat hogy nem tudom/

Köszönöm a válaszokat előre is!! :)



#X-Faktor #Live #telefonálás #Blikk #visszanézés #Ricky and a dranken sailors #Szekér Gergő
2018. nov. 26. 15:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam, Ricky and the drunken sailors. De válaszokat még mindig várok.;)
2018. nov. 26. 16:24
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj válaszoljon már valaki pls. Jó elhiszem, hogy ezt nagyon kevés ember vagy senki se tudja. De akkor is legalább írjatok azt, hogy sajtos kifli de legyen már válaszom eskü felpontozlak ha irsz valami vicceset.
2018. dec. 6. 18:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Nahh úgy látszik senkinek se kell az a felpontozás. Hát ez van... De igazából ráírtam messengeren, válaszolt, de ő maga se tudja. Gyerekek ez egy szomorú történet. És tudom, hogy te ott, igen te ezt látod és azon gondolkozol, hogy leírd-e, hogy sajtos kifli. A válaszom igen, az ajánlatom még mindig él. ;)
2018. dec. 26. 21:23
 4/5 anonim válasza:
Sajtos kifli
2018. dec. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonoooom❤️végre valaki. Nem is számítottam rá...😂
2018. dec. 26. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!