Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyiket ajánljátok? Indokláss...

Melyiket ajánljátok? Indoklással lehetőleg

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szeretnék vásárolni elektromos gitárszettet, tudom,hogy ez nem a legjobb ötlet mert nem sokan ajánlják

De már szeretnék áttérni akusztikusról és mindenképpen egy packkal szeretném.

Melyik legyen szerintetek? Nagyjából ugyanaz a kettő,esetleg ha van más ilyen szettetek nagyjából 70 ezerig, jöhet:)

1. Szett - [link]

2. Szett - [link]



2018. nov. 27. 19:35
1 2
 1/11 Mojjo ***** válasza:
Attól függ, hogy 61900, vagy 45900 forintot szeretnél kidobni az ablakon. Ha esetleg mégis úgy döntesz, hogy használhatatlan szettek helyett valami olyasmire költöd ezt a pénzt, amivel még normálisan gitározni is lehet, akkor szerintem fognak tudni segíteni páran, addig meg tökmindegy.
2018. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább rendes gitár árához számold hozzá egy amplug árát, telóhoz gondolom elfogadható agybadugósod van, ez így beadja kezdetnek.
2018. nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vox amPlug2 metalt néztem ki, bármilyen elektromos gitárhoz használható?
2018. nov. 28. 15:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Elvileg egy passzív is szép színezést kap, nyilván utána kellene keresgélni a mindenfelé szétszórt felhasználói meglátások közt, külön a passive szóval.
2018. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mojjo ***** válasza:

Kérdező, nyugodtan kérdezz itt, nincs értelme privátozni ontopic témákról.


A helyzet az, hogy ilyen szettekbe a leggagyibb, önállóan alig eladható termékeket teszik. Ráadásul egy noname gyártó, meg egy erősen kétes hírű gyártó egy-egy pakkját sikerült kiválasztanod. Na meg 70 ezerig gitárt és erősítőt IS venni újonnan igen rossz ómen az álmoskönyv szerint.

A helyedben én a használt gitárok között néznék szét (segítek benne szívesen), ezerszer jobbakat tudsz kifogni úgy. Teljesen más dimenziót: használtban ennyiért már egy viszonylag használható felszerelésed lehet, újonnan rosszabb esetben a linkeltekhez hasonló kukatöltelékeket kapsz, jobb esetben pedig olyat, ami talán már kibírható épp idegrendszerrel, de valami hűde jó úgy sem lesz.


Milyen zenére kellene? Mást érdemes nézni jazzre, mást funkyra, mást black metalra, megint mást oldschool rockra stb stb...

2018. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rock és metal vonalon mennék mindenképpen
2018. nov. 28. 19:29
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]

Ehhez mit szóltok?

2018. nov. 28. 19:45
 8/11 Mojjo ***** válasza:

@7: Maga az SG forma jó választás, legalábbis ha nem gatyáig lehangolt djent huszárkodást takar a metál. A márka totál felejtős. Vegyél egy Epiphone G-400-at használtan, ég és föld a kettő.

Tessék, japán után a lehető legjobb távolkeleti helyen gyártott jóféle Epi:

[link]


vagy tessék, itt pakkban kapod:

[link]

2018. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt az encore márkát felejtsd el. Hulladák. A Harley Benton már nem olyan gáz de azt csakis a Thomann-tól vedd, mert ott van rá rendes garancia. De inkább egy normálisabb használt felé orientálódnék.
2018. nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9/9

A Harley Bentonról jókat írtak,amikor utána néztem..

2018. nov. 29. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!