Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik basszusgitár a jobb?

Melyik basszusgitár a jobb?

Figyelt kérdés

nem tudom hogy érdemes-e még +10ezret beletenni, hogy a cortot vegyem, vagy jó az ibanez is?

ja és mit jelent az hogy aktv EQ?


itt az egyik gitár:

[link]


itt a másik:

[link]


2010. jún. 27. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Vetted már bármelyiket is a kezedbe?
2010. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
az ibanez nagyon jó gitár
2010. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben az arkategoriaban inkabb a Cort.
2010. jún. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Daweee000 ***** válasza:
Az Ibanez (libamez) jó a több százezres árkategóriában, viszont az olcsó típusokat szidják nagyon. Ellenben a Cort pont az olcsóbb szegmensben alkot egész jó (bassz)gitárokat, szóval szerintem megéri a +10K
2010. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Stagg. Nagyon olcsó belga gitár, egy haverom imádja, és szerinte alulértékelt, sokkal többet is érne az áránál (ami mondjuk nem baj, én 43-ért néztem most ki 1-et). De ha a fenti 2, akkor én az Ibára szavazok. Egy tipp: ha Ibanezt veszel, látogasd meg az Oroszlánbarlangot. Amit pl. GitárCentrum-ban 99-ért kapsz, azt ott 75-ért (!) :) És a 2 hangszer ugyanaz, színét leszámítva :)
2011. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fender Jazz Bass egyébként ibanezt vegyél az aktív eq meg annyi hogy aktív a hangszedő és nem passzív ami csak azon múlik hogy hogy több funkciója van és kifinomultabban szedi a hangot ,DE ez nem mindig jó!!!!!!! Fender Jazz Bass
2011. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Stagg iszonyatosan gógyi. Tűzifának jó másra nem. Az Ibanez és a Cort között az a különbség, hogy az Ibanezből méreg drágát kell venni hogy olyan felszereltségűt kapj mint az olcsóbbik Cort. pl egy Cort artisan B5-öt megkapsz 120ért, egy Ibanez BTB 505öst meg 200ért, és a kettő között annyi a különbség hogy a Cortban Mk1 Bartolini piköpök vannak a az Ibanezben emg egyel jobb Mk2. Kicseréled a piköpöt és ugyanott vagy. Mondjuk nekem az Ibanez jobban bejön formára, főleg az amelyiknek hosszú szarva van. De a Cort az olcsóbb és jó megoldás tud lenni.
2011. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!