Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vintage VS6-ba milyen hangszed...

Vintage VS6-ba milyen hangszedőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, kényelmes és a hangja zsír, de szeretnék és kicsit karmolósabb/metálosabb hídi szedőt...seymour sh4 jb a fő jelölt, mennyire ajánljátok ebbe a gitárba avenged sevenfold féle témákhoz?
2018. dec. 6. 21:54
1 2
 1/17 Mojjo ***** válasza:
Teljesen jó választás. Én alternatívának azért megnéznék a helyedben mindenképpen egy DiMarzio The Tone Zone-t is.
2018. dec. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem jb jr van. kva jó a hangja. Nyíván a humbucker verzió még jobb arra amit te szeretnél.
2018. dec. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Mojjo ***** válasza:
@2: Ömm, dehát a JB JR is humbucker :D
2018. dec. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
De gondolom azért más hangja van. Mert hát mégiscsak dupla akkora.
2018. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Mojjo ***** válasza:
@4: Persze, ez egyértelmű :)
2018. dec. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
emg aktív és seymour passzív között megy a válogatás, de élettel telibbnek érzem a passzívot, szóval egyértelmű :D
2018. dec. 7. 21:12
 7/17 Mojjo ***** válasza:

Ha csak hídi hangszedőt cserélnél, akkor nem is lenne túl jó ötlet egy aktív, hisz a nyaki maradna passzív. Nem túl egyszerű mutatvány a kettőt kombinálni és nem is nagyon szokták - vagy mindkettő aktív, vagy mindkettő passzív.

De amúgy igazad van, az aktív hangszedőknek elég steril a hangja az én fülemnek is. Élőben meg aztán pláne.

2018. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akkor egyértelmű, hogy csak passzív, abból meg számomra csak a seymour :D a nyakit semmiképp nem cserélném, azt tisztára használom és gyönyörűen szól, nem hiszem, hogy találok olyat, amit jelentősen jobban kedvelek :D
2018. dec. 7. 22:28
 9/17 A kérdező kommentje:
A húrlábat/húrbefűzőt (nem tudom a rendes nevét) is érdemes cserélni? Vagy az már pénzkidobás? Egy mahagóni gitárról beszélünk, szóval nem olcsó hárs testre akarok ennyit költeni :)
2018. dec. 8. 14:31
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges kicserélni. Meg hát most hárs vagy mahagóni, az is tök mindegy. A hárs legalább könnyebb. Elképzelhető, hogy van valami hatása a hangra, de nem fog semmi múlni rajra.
2018. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!