Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fender Stratocasterem hangszed...

Fender Stratocasterem hangszedőit próbáltam kicserélni, de a cserét követően a hangszedő kapcsoló nagyon nehezen kapcsolódik. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Pont ezt szerettem a kis gitáromban, hogy olyan minőségi volt a kapcsolása, most meg jól elkúrtam... :( Mindent úgy csináltam, úgy forrasztottam, ahogy azt forrasztani kell, de fizikálisan a kapcsolóhoz hozzá sem nyúltam. Lehetséges, hogy valahogy becsöppent egy kis anyag a forrasztás során?
2018. dec. 7. 20:24
 1/6 Mojjo ***** válasza:
Ezt innen a monitor túlsó oldaláról aligha fogja tudni bárki is megmondani. Vidd el egy hangszerészhez, aki ránéz, és meg fogja tudni mondani, mi a gond és kis szerencsével meg is fogja tudni javítani. Pesti vagy esetleg?
2018. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, ez így igaz, de gondoltam, hátha tud valaki egy mentőválaszt adni :D VIszont én voltam a hibás, egy kis cink leragasztotta az egész kapcsolót, ezért nem kapcsolt - de már megcsináltam! :D Mennyiért csinálta volna meg a hangszerész ezt?


Egyébként igen, én is a világ közepén vagyok! :)

2018. dec. 8. 10:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez cink.
2018. dec. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mojjo ***** válasza:

@3: Jajj :D


@2: Nem tudom, pár ezerért szerintem :) De akkor megoldódott, az a lényeg. Csak kíváncsiságból, milyenre cserélted a hangszedőket?

2018. dec. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Cink volt ám! 😂 Mexikói Fenderbe raktam Texas Special szettet! :D Rpic nagyon! Az eredetit meg berakom egy squier-be es eladom :D
2018. dec. 9. 08:04
 6/6 Mojjo ***** válasza:
@5: És elégedett vagy a texas specialokkal?
2018. dec. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!