Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Andrea Bocelli...

Szerintetek Andrea Bocelli vagy Josh Groban rendelkezik jobb énekhanggal?

Figyelt kérdés

Andrea élőben: [link]


Josh élőben: [link]


Együtt (studio): [link]



2018. dec. 12. 00:24
 1/3 anonim válasza:
75%
Andrea Bocelli. Legalabbis szerintem!
2019. jan. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Andrea Bocelli isten hangja. Ha isten megszolna, Bocelli hangján tenné.
2019. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindketten kiváló énekesek, az átlagosnál sokkal szebb hanggal...

Bocelli egyértelműen tenor, Groban pedig talán inkább bariton, de lehet tenor Ő is. Ha jól tudom, ebben a szakértők között sincs egyetértés. Nagyon egyedi a hangja... Nem lehet összekeverni mással, nem nagyon van még egy ilyen. Szerintem Josh Grobannak valamivel kellemesebb hangszíne van, illetve azt mondanám hogy a hangterjedelme is nagyobb (de ezt csak így pár számuk meghallgatása után tippelem, nem biztos). Valamint sokkal több műfajban kipróbálta már magát...

Bocelli hangja is gyönyörű, nem véletlenül adott el világszerte több millió lemezt, ugyanakkor szerintem ha objektívek vagyunk, belátható hogy vannak olyan "noname" operaénekesek, akik technikásabbak és tehetségesebbek nála, amúgy nagyon, akár megtévesztésig hasonló hanggal.

Grobannál is biztos van ilyen, de mint írtam neki azért egyedibb a hangszíne, illetve Ő egy kicsit jobban a pop zene felé hajlik, így inkább a pop énekesekkel érdemes összehasonlítani, mintsem az operaénekesekkel... Mondanom sem kell, hogy a mai pop énekesek 99%-nál szebb hanggal rendelkezik és összességében tehetségesebb is náluk.


De a kérdésre objektíven válaszolni egyébként nehéz, mert tényleg mindketten óriási tehetségek. Úgyhogy szerintem ez elég szubjektív...

2020. ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!