Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meg lehet azt csinálni, hogy...

Meg lehet azt csinálni, hogy szabályosan álljanak a gitár hangolókulcsai, és helyes is legyen a hangolás?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy hogyan csak az a lényeg, hogy minden kulcs egy felé nézzen.

2018. dec. 13. 08:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Ne fárassz légyszi.
2018. dec. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%
Meg, bár elég munkaigényes.
2018. dec. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Részleteznéd?
2018. dec. 13. 11:03
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2018. dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Mojjo ***** válasza:
85%
Ezt ugye a humor rovatba akartad volna írni?
2018. dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Mojjo ***** válasza:
85%
Egyébként, ha ennyira akarod, kifejtem Túrórudi helyett én. Az, hogy adott hangolásnál épp merre fog nézni a hangolókulcs, attól függ, hogy sikerült a húrt feltekerni az adott húrgépre. Ha xy szögben akarod, hogy álljon adott hangolásnál, akkor addig szeded le és teszed fel újra meg újra, amíg úgy nem áll.
2018. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nagyon jó. Meg fogjuk próbálni. Egyébként egy barátomnak lenne a karácsonyi ajándéka. Azt most nem részletezném hogy miért, de örülni fog neki ha sikerül.
2018. dec. 13. 14:08
 8/29 Mojjo ***** válasza:
64%

@7: Arra azért készülj fel, hogy ebbe sok-sok órát kell beleölni és félelmetesen pepecs munka, ráadásul abból, hogy megkérdezted, még az is lejön, hogy gyakorlatlan vagy benne, szóval még hosszadalmasabb és pepecsebb lesz. Ha valakinek nincs emberfeletti türelme, kb a második hangolókulcsnál aprítja fel az egész gitárt tüzifának.


Azzal is lehet játszani, hogy milyen szögben állnak a kulcsok, plusz, ahogy írtam, hogy hogy fűzöd fel a húrt.


Egyébként ha csak nem satus a húr, mocorogni fog a húrgépen, szóval tartós sem lesz az eredmény.

2018. dec. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Mojjo ***** válasza:
54%
Ja és természetesen csak bejátszott húrokkal lehet ezt megcsinálni, mivel az új húrok felhelyezés után még nyúlnak, alakulnak.
2018. dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nem lesz egyszerű, de meg lesz próbálva. Hárman csináljuk majd, 5-6 órát szánunk rá, ha nem sikerül, akkor feladjuk.
2018. dec. 13. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!