Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyibe a teljes költsége...

Mennyibe a teljes költsége kb. a 2019es Tomorrowlandnek?

Figyelt kérdés
Már lassan 4 éve szeretnék kijutni, és jövőre végre 18 leszek, így ezt az “álmot” egyből meg is szeretném valósítani. Az oldalon nem nagyon igazodom el, de ha mindent jól láttam, ha a következő pár napban megveszem a bérletemet, az 250€ (75.000Ft kb), viszont ha csak Februárban, akkor 290€ (87.000Ft kb). Viszont Januárban lehet majd rendelni Tomorrowland Hungary által egy pakkot, amiben benne van a bérlet, a szállás meg az út, ez viszont tavaly 675€ (202.000Ft kb) volt, idén fogalmam sincs mennyi lesz. Szerdán jön meg Meló-Diákos fizetésem, ami 100.000Ft. Valószínüleg addigra pont elfogynak az első körű elővételes jegyek (75k ft), viszont Januárba nem tudom, hogy megéri-e, meg hogy egyáltalán addigra lesz-e egyáltalán miből megvegyem a 200k-s pakkot. Így úgy néz ki, marad a februári 87.000 Forintos bérlet. Kb az utiköltség Boom (Belgiumba) mennyi lehet? Mivel olcsóbb menni, kocsival, vagy repülővel? (Ha kocsival mennék, akkor Sopronból indulnék, ha repülővel akkor Bécsből vagy Budapestről). Illetve ott nagyon drága szokott lenni a szállás? Mennyi kb? Vagy van lehetőség kampingre, vagy valami olcsó lehetőség? (Bárhol elalszok). Kb mennyi lenne, a 87.000es bérlettel együtt az egésznek az összköltsége? Kevesebb mint 200.000, megéri így külön külön megvenni a szolgáltatásokat, nem pedig pakkba? (Azt tegyük hozzá, hogy a pakknál a 200.000nek már Januárra meg kell lennie, de ha egyénileg finanszírozom, akkor igazából csak a bérletet kell majd most vegyem, a szállás meg az útiköltség ráér júliusig végülis) Válaszokat köszi szépen előre is!

2018. dec. 16. 08:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 10. 09:48
 2/2 Ricsi2012 válasza:

Szia! Én nekem teljesen ugyan ez a helyzetem.

100-ig kiszeretnék jutni 2019re. Énis most töltötem be a 18-at.

Szóval szerintem egyeztessünk ha szeretnél és ketten könnyebb lesz.

Folytonosan félre raktam a pénzt csak erre hogy 18 evesen látthasam. Én szerintem a Magyar csapattal kéne menünk, mert eléggé idegen lesz a terep.

2019. jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!