Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Zsédenyi...

Mi a véleményetek Zsédenyi Adrienn művésznő munkásságáról?

Figyelt kérdés
2018. dec. 18. 17:14
 1/7 Mojjo ***** válasza:
Jó ideje nem hallottam róla, de amíg a porondon volt, a magyar popipar teljesen korrekt szereplője volt. Én kedveltem a zenéit.
2018. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nagyon jó énekesnő, de valahogy mostanra eltűnt a süllyesztőben. Nagyon szerettem a dalait. De ezzel nem ő vagy egyedül, mások is eltűntek. Most a "Buli buli" stílusú énekesek a menők.
2018. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*javítás: van (előző voltam)
2018. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hangja olyan ami illik azokhoz a dalokhoz amiket írtak neki. Más munkásságáról nem tudok.
2018. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem különösebben ismerem. A hangja technikakilag jó, máskülönben nem tetszik. Vagy inkább úgy mondanám, hogy ilyen sok van, és ilyen hanggal már énekeltek jobb dalokat. De ő ugye az a típusú énekes akinek van hangja, de nem tud zenét írni, vagy nincs stábja aki írja neki a zenét, hanem ilyen producerek összeülnek, és kitalálják, hogy éppen abban az évben mi kell ahhoz, hogy lejátsszák a rádióban, meg a tévében, mit hallgatnak az anyukák, vagy a leendő anyukák, pár zenészhavert felhívnak, hogy csinálják azt amit ilyenkor szoktak, és kész a lemez. Meg a szövegírás is hasonló módon mehet. Ugye szokták azt mondani a művészi alkotásokra, hogy termék. Na erre igazán lehet azt mondani, hogy egy termék.
2018. dec. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
alkalmazott művészet rövidebben. A kreatívok elvégezték a munkát amiért fizetésük jár.
2018. dec. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár nem mai a kérdés, nekem Zséda a kedvenc énekesnőm. Szerintem Magyarország legszebb ének és beszédhangú énekesnője.

Nagyon profi, mindig megtud újulni, koncertjei is jó hangulatúak.

Most néztem, hogy kijött a Szívizomláz, ezzel már 7 albuma van, ez hazánkban még nem sikerült másnak eladónak 2000 óta. Több mint 25 éve pályán van, számos zenei díj tulajdonosa, rengeteg jó száma van, sok sláger lett közülük, a rádió is rendszeresen játsza a számait, számomra csak nagyon kevés száma van ami nem igazán tetszik.

Felsorolni se tudom, annyi kedvenc számom van tőle.

Én remélem még sokáig pályán lesz.

2021. máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!