Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki letudná nekem ezt a...

Valaki letudná nekem ezt a zenét leírni ABC-s hangokba? Nagyon megköszönném életet mentene :D

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=S0vFZZLLee0


Put your hand on my shoulder Paul Anka Alto Saxophone :)


Ez a kotta lenne, nagyon nagyon hálás lennék ha valaki leírná nekem a hangokat :) Előre is köszönöm a választ. :)



2018. dec. 19. 20:43
 1/2 Mojjo ***** válasza:

Violinkulcs, négy kereszt előjegyzés.

- Legalsó vonal: E

- Legalsó vonalköz: Fisz

- (Alulról) második vonal: Gisz

- Második vonalköz: A

- Harmadik vonal: H

- Harmadik vonalköz: Cisz

- Negyedik vonal: Disz

- Negyedik vonalköz: E

- Legfelső vonal: Fisz


# jel a hangjegy előtt: fél hang módosítás felfelé, pl A helyett Aisz, H helyett C, E helyett F

b jel a hangjegy előtt: fél hang módosítás lefelé, pl E helyett Esz, H helyett B, A helyett Asz

feloldójel a hangjegy előtt (nem általában, csak ennél a kottánál): fél hang módosítás lefelé, pl Fisz helyett F, Gisz helyett G.


Ezek alapján menni fog neked is átváltani a hangjegyeket ABC-s hangokra :) De ha esetleg lenne egy-egy hang, ahol elakadtál, vagy bizonytalan vagy, írj nyugodtan és megnézzük.

2018. dec. 20. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. dec. 20. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!