Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki most az aktuális tinisztár...

Ki most az aktuális tinisztár vagy olyan zenész, akit a mai tinik szeretnek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 20. 10:35
1 2
 1/17 Mojjo ***** válasza:
49%

Szerintem a K-pop fiúbandák között érdemes nézelődni, elsősorban BTS.

Nyugatiak közül meg talán Shawn Mendes.

2018. dec. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És még?
2018. dec. 20. 20:47
 3/17 Mojjo ***** válasza:

Tini Stoessel mindenképp.

Esetleg még Ariana Grande, bár ő maga már bőven nem tini, a rajongóközönsége jó része biztosan az.


Részemről ennyi, így fejből :)

2018. dec. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi, jöhet még.
2018. dec. 21. 00:07
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi a célod egyébként ezzel? A nővérem tizenéves korában kapott hello kitty-s cuccokat, meg valamilyen aktuális tiniizé akármijét, miközben éppen átlépett a hippikorszakából a punk korszakába. De úgy volt vele a néni aki adta, hogy "hát ezt szeretik a kislányok nem?"


Szóval kb ennyire egységes az, hogy mit szeretnek a tinik. Szerintem manapság ez még speciálisabb mint régen. Annyira külön világban él mindenki. Főleg ilyen korban.

2018. dec. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Blackpink
2018. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Shawn Mendes,Ariana Grande,Selena Gomez,valamennyire Justin Bieber,K-pop bandák. Ilyen fiatalabb tinisztárok pedig: Jacob Sartorius,Johnny Orlando,Hayden Summerall.Vannak még kedvelt színészek is:pl Dwayne Johnson,Zac Efron,
2018. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Billie Eilish
2018. dec. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Semmi konkrét célom nincs a kérdéssel, csak kíváncsi vagyok, mennyire vagyok lemaradva. :)

2018. dec. 23. 23:09
 10/17 anonim ***** válasza:
A lányom 15 éves és imádja Nick Jonast és a testvéreit. A másik lányom 12, ő meg Ariane Grande-t. A nejem fiatalon Iron Maiden rajongó volt és ez azóta is tart. Én maradtam a szimfonikus filmzenéknél. Szóval tényleg mindenkinek más ízlése van nálunk.
2018. dec. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!