Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Michael Jackson halál/Őrületről?

Figyelt kérdés

Már kicsit kezd elegem lenni ebből most hogy ittvan michael jackson halálának első évfordulója az apja ujra beperelte az orvosát miskolci néni magyarországon jackson szellemeket fotózott stb...

Ki volt ő? Sokan állítják hogy nem volt nála jobb énekes előadó a világ legnagyobb zenésze stb

Nekem tetszett jópár dala semmi bajom nem volt vele de ez azért nagy tulzás amiket állítanak róla...

Más nagy rockzenészek 100szor jobbak, VÁLTOZATOSABBAK nála mért kellett ezt a témát ugy felkapni elég lett volna bejelenteni azt kész sose volt ő annyira jó zenész hogy ekkora megemlékezést érdemeljen... John lennon halálakor is nagy ceremóniák voltak de ő még talán meg is érdemelte és nem csak a halála után vették a lemezeit

Most halt meg nemrég Ronnie James Dio még ő is megérdemelt volna világszerte egy nagy megemlékezést én meg kb egy hete tudtam meg hogy meghalt kőzbe zeneileg felümulja sokkal jacksont

Kinek mi a véleménye még errlől?

[bocs hogy nem figyeltem a helyesírásra remélem igy is olvasható/érthető]


2010. jún. 28. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%

nekem is elegem van

ki nem sz*rja le?:S már elnézést..

meghalt.Nyugodjon békében...

2010. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Meghalt???? Neeeeeeeeeeeeeeeeee.
2010. jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Én imádom,tisztelem MJ-t,már több éve,és mindig is tudtam,hogy amiket terjesztettek róla,pl.pedofilia,meg a mű orr...stb.mind-mind hazugság.Nem érdekel ki mit mond,én akkor sem hiszem el és kész.Amikor meghalt,iszonyatosan sírtam,talán még soha senki miatt nem sírtam ennyire.Sokan betegesnek tartják,de én nem.Egyszerűen imádom Őt!És nem értek veled egyet.Szerintem Michael Jackson volt a valaha élt legnagyobb előadóművész!Vannak akik nem szeretik,de ők is tudnak mondani legalább 1 számot tőle,és tudják miről van sző,ha azt mondom,hogy Mooonwalk.Nem hiába van a több száz millió eladott lemez,megannyi rekord,és hadd ne soroljam.

Ronnie James Dio-ról még sose hallottam,lehet hogy láttam már képen,vagy hallottam egy számát,de így fogalmam sincs hogy ki.

Én megértem ha valakinek nem tetszik Michael Jackson zenéje,a stílusa,de azt el kell ismerni,hogy mekkora művész volt,és nem kéne összehasonlítgatni egy pár slágeres előadóval.

2010. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Na idefigyelj!

NEM VOLT NÁLA NAGYOBB

A pop zenében ő a király. A többinek meg más. Pl. a rock and rollban Elvis.

2010. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
40%
én nem örülök neki h meghalt, mert amíg élt legalább nem hallottunk róla.
2010. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 hell-ikon ***** válasza:
100%

"Más nagy rockzenészek 100szor jobbak..."


Az nem csoda, lévén, hogy Ő a pop stílusban volt "érdekelt".

Jó, volt néhány kirccunása a rock irányába, sőt ha jól rémlik még a funky/rap irányába is, de ezekbe a stílusokba soha nem egyedül kalandozott!

Az adott műfaj nagy nevei kísérték csak, hogy egyet említsek: Saul Hudson (alias Slash a Guns N' Rosesból) a Give into me című számában.

2010. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 hell-ikon ***** válasza:
100%

"...nem csak a halála után vették a lemezeit "


Ahogy Jackoét sem.

Ha jól rémlik a Thriller című albuma még a mai napig a legtöbbet eladott példányszámmal rendelkezik, s ezeket nem csak a halála után kezdték el vásárolni.


Egyébként pedig....

Bocs, hogy ezt írom, nem sértésnek szánom:


Elfogadom, hogy téged untat az egész felhajtás (bevallom, számomra is visszatetsző) és, hogy a hócipőd is tele van vele.

De tessék egy picit több tisztelet mutatni az elhunyt iránt, s mielőtt -bocs, de nem tudom finomabban fogalmazni- ostobaságokat írsz, inkább informálódj.

2010. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"John lennon halálakor is nagy ceremóniák voltak de ő még talán meg is érdemelte és nem csak a halála után vették a lemezeit "

NEM CSAK A HALÁLA UTÁN? Inkább gondolkodj, mielőtt ilyen hülyeséget írsz le. Ugye tudod, hogy az Ő Thriller albuma minden idők legtöbb példányszámban eladott albuma, ezt a rekordot már sosem fogják megdönteni. Én is most vettem meg a lemezeit, nem véletlen, mert EDDIG NEM VOLTAK KAPHATÓAK, most adták ki újra őket, jó, hogy mostanában vették meg megint egy csomóan.


Az, ha nem szereted egyéni probléma, de a legtöbb eladott lemez, a legtöbb grammy díj, a teltházas koncertek stb. stb. jól bizonyítják, hogy a világ legnagyobb előadóművésze volt. Sem Elvis, sem John Lennon, sem senki más nem ért el olyan nagy sikert, mint ő, ezt tiszteletben kell tartani. Meg a rajongóit is, akik igenis megemlékezhetnek a kedvencükről. Ha a te nagy kedvenced halna meg, biztos, hogy te is megemlékeznél róla, bár ki tudja, amilyen emberek vannak manapság.


Az ilyen szánalmas bulvárhírek meg egy másik dolog, céljuk a figyelemkeltés, meg még pár bőr lehúzása MJ emlékéről.


"Most halt meg nemrég Ronnie James Dio"

Életemben nem hallottam róla. Szóval ennyit erről.

2010. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hell-ikon ***** válasza:
A Black Sabbathról biztos hallottatok már... ennek a bandának a gitárosa volt Ronnie James Dio.
2010. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"Szerintem Michael Jackson volt a valaha élt legnagyobb előadóművész!" a pop műfajban biztosan number 1, de számomra az egész könnyűzenében ő a király, imádom a számait, a szövegeket, a hangszerelést, a táncot és hogy Michael mindig segített ha tudott...
2010. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!