Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan lehet letölteni az...

Honnan lehet letölteni az eredeti River flows in you kottát?

Figyelt kérdés

Mindenhol olyan River flows in you-féle kottákat találok, amik hasonlítanak az eredetire, de mindig van egy jópár hang eltérés bennük. A mellékelt linken van az a darab, amihez szeretném az eredeti zongorakottát. Köszönöm szépen a segítséget!

http://www.youtube.com/watch?v=CvphYNLed3o&annotation_id=ann..


2010. jún. 28. 13:47
 1/8 anonim válasza:
zongorázol? ha igen, mennyi ideje? a darabot nézetted már zongoratanárral? lejátszani próbáltad már ? biztos vagy benne, hogy nem az eredetit találod meg?
2010. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 éve zongizok, a zongoratanárnőm még nem nézte meg, mert a tanév vége óta nem találkoztunk, és biztos vagyok benne, hogy eddig nem találtam meg az eredeti kottát. mindig eltérnek... :S
2010. jún. 28. 14:18
 3/8 anonim válasza:

csak azért, mert én megtanultam (én am 8 éve zongorázom),

de először sehogy nem akart kijönni sem a ritmus, sem a hangok, aztán megnézettem a zongoratanárral, és rájöttem, hogy nem kicsit elnéztem... és fontos még, hogy csak igazi zongorán hangzik jól, szintetizátoron, pianínón, elektromos zongorán nem.

ez az eredeti, bár nekem nem ez van meg, de ugyan az van leírva:

[link]

menj a V-Z blokkba, tekerd le, és ott egy csomó yiruma kotta. sok szerencsét hozzá : )

2010. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem is ez a problémám, mint neked volt... nekem is ez a kotta van meg, de a videó szerint, amit mellékeltem, van egy pár hang, ami eltér. Pl. az első sorban a bal kézben a kotta szerint fisz cisz fisz D Á É, de a videó szerint fisz cisz fisz D Á D... és még van egy jópár különbség. de a linked nagyon jó! köszönöm szépen! :)
2010. jún. 29. 08:15
 5/8 anonim válasza:
örülök ha segítettem. de sztem akkor a videóban lehet rosszul, mert a többi változatban tisztán hallani az É-t... na mind1 : )
2010. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
elfelejtettem írni, hogy onnan lehet megkülönböztetni, hogy a D-től mindig É-ig lép fel (D Á É), mert a végén az valahol az utolsó sorokban van egy D Á D is. ennyi : )
2010. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
elfelejtettem írni, hogy onnan lehet megkülönböztetni, hogy a D-től mindig É-ig lép fel (D Á É), mert a végén, valahol az utolsó sorokban van egy D Á D is.: )
2010. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. jún. 29. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!