Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ariana Grande koncert, bécs?

Ariana Grande koncert, bécs?

Figyelt kérdés

Jegyet szeretnék vásárolni Ariana Grande Bécsi koncertjére. Ki is néztem a jegyet viszont segítseg kéne abba hogy hova is szól.

[link]


[link]


Ez a jegy lenne és azt írja alsó sor. Na most akkor a kékkel jelölt szektorok bármelyikeben leulhetek? Mert azok ott ulohelyek elvileg. Szóval?



2018. dec. 31. 17:30
1 2
 1/11 Mojjo ***** válasza:
100%

Viagogo-n NE vegyél jegyet.

[link]

2018. dec. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Basszus. Köszönöm válaszod. Akkor hol tudnék rá jegyet vásárolni? :(
2018. dec. 31. 18:43
 3/11 Mojjo ***** válasza:
100%

Eventimen:

[link]


A legjobb, ha személyesen veszed az irodájukban, a Bálnában (9. kerület, fővám tér)

2018. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok, szóval házhoz szállítással szeretném. De akkor ezzel az oldallal úgy sem lesz gond igaz?
2018. dec. 31. 19:52
 5/11 Mojjo ***** válasza:
100%
@5: Persze, az Evantim nem egy külföldi jegyűzér banda, hanem egy magyarországi hivatalos jegyárusító cég, nem lesz velük gond.
2018. dec. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséged. Te már voltál ilyen koncerteken. Mert ha már így beszélgetünk szerinted mennyi esélyem van arra hogy ezzel az álló jegyes helyel látni is fogok valamit Aribol az en, sokat mondok ha talán 165centimmel? Szerinted be tolakodhatok majd előre? Vagy nem illik? Igazából nem nagyon érdekel mert a példaképem Ari és évek óta az első alkalom hogy láthatom. Szóval nem tudom mit fogok majd csinálni. Látni is akarom nem csak hallani:/
2018. dec. 31. 20:41
 7/11 A kérdező kommentje:
Koncerteken után kérdőjel*😄
2018. dec. 31. 20:42
 8/11 Mojjo ***** válasza:
100%
Voltam már pár koncerten, és nem volt bajom soha az előre furakodással, meg azzal, hogy lássak. Ha elég rámenős és határozott vagy, ez fog menni. Mindenesetre azért sok minden függ attól, hogy milyen is az a csarnok/aréna/koncerthall/akármi, ahol vagy és itt Bécsben még nem voltam, szóval sokat nem tudok pont erről a helyről mondani.
2018. dec. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Király köszi. Egy kicseszett hó toló leszek.🤘🏼❤️❤️
2018. dec. 31. 20:55
 10/11 anonim válasza:
Én vigagogon vettem jegyet arianára, most nem fogják elfogadni vagy mi? azért remélem de
2019. ápr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!