Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak a Coldplaynek még...

Vannak a Coldplaynek még hasonló szívbemarkoló zenéi, mint az Everglow?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=XUPHmKPWFmM


A Fly On-t ismerem, a Scientist, a Fix Yout is.

Viszont egyik sem ér fel az Everglow gyönyörűségével. Vannak még hasonló zenéik mint a kérdésben említett?


Más előadótól is mondhattok hasonló zenét, ha tudtok.



2019. jan. 2. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Dua Lipa - Homesick

Chris Martin írta és ő a háttérvokál is

2019. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a coldplaynek rengeteg szívbemarkoló száma van, főleg az első albumaikon. Az everglow viszont stílusában már szerintem elég más, kicsit mainstreamebbre vették,szóval nem tudom fognak-e tetszeni a régiek. A trouble, rush of blood to the head, politics, ocean, és asszem can egy olyan számuk is hogy O csak simán , szerintem szívbemarkolóak még vagy a gravity
2019. jan. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Gravity. Esetleg hallgass bele az első pár albumukba (Parachutes, Rush Of Blood To The Head, X&Y esetleg még az első kislemezeikbe pl: The Blue Room ep) ott vannak hasonló számok. Kicsit más stílusúak mint az Everglow, de szerintem érdemes meghallgatni.(én személy szerint a korai Coldplay stílusát jobban szeretem) Plusz ajánlom a Ghost Stories albumot is
2019. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Trouble, Yellow, Shiver
2019. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!