Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Vannak a Coldplaynek még hasonló szívbemarkoló zenéi, mint az Everglow?

https://www.youtube.com/watch?v=XUPHmKPWFmM

A Fly On-t ismerem, a Scientist, a Fix Yout is.

Viszont egyik sem ér fel az Everglow gyönyörűségével. Vannak még hasonló zenéik mint a kérdésben említett?

Más előadótól is mondhattok hasonló zenét, ha tudtok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Coldplay, szép, gyönyörű, zene, érzelem

jan. 2. 23:37  Privát üzenet  

A válaszok

Dua Lipa - Homesick

Chris Martin írta és ő a háttérvokál is

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 3. 17:30 Privát üzenet
Amúgy a coldplaynek rengeteg szívbemarkoló száma van, főleg az első albumaikon. Az everglow viszont stílusában már szerintem elég más, kicsit mainstreamebbre vették,szóval nem tudom fognak-e tetszeni a régiek. A trouble, rush of blood to the head, politics, ocean, és asszem can egy olyan számuk is hogy O csak simán , szerintem szívbemarkolóak még vagy a gravity

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 11. 02:23 Privát üzenet
Gravity. Esetleg hallgass bele az első pár albumukba (Parachutes, Rush Of Blood To The Head, X&Y esetleg még az első kislemezeikbe pl: The Blue Room ep) ott vannak hasonló számok. Kicsit más stílusúak mint az Everglow, de szerintem érdemes meghallgatni.(én személy szerint a korai Coldplay stílusát jobban szeretem) Plusz ajánlom a Ghost Stories albumot is

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 100%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 12. 17:00 Privát üzenet
Trouble, Yellow, Shiver

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont aug. 8. 22:49 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ehhez hasonló elektromos gitár tabokat linkeltek nekem?
Ehhez nagyon hasonló zenéket tudtok ajánlani?
Ajánlanátok hozzájuk hasonló stílusú magyar zenekarokat? Blahalouisiana, Magashegyi Underground
Tudtok hasonló zenéket linkelni?
Tudtok ehhez hasonló zenéket mondani?
Tudnátok ajánlani hasonló reggae számokat?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!