Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektronikus zongorát...

Milyen elektronikus zongorát vegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem tudok választani, mert nem értek hozzá. Valami Yamaha-t szeretnék, mert a legtöbb híres youtubeos zongorista azt ajánja, gondolom van alapja. Nekem fontos a hordozhatóság, tehát hogy egy kocsiba valahogy beférjen, legyen állványa és pedálja, szép, valósághű hangja, és számítógépre csatlakoztatható legyen (usb-vel). Hosszútávra kéne, és jelenleg haladó szinten vagyok zongorázásban, de egy ismerős zongoráját használom már nagyon rég óta, és szeretnék már magamnak es ilyet amit leírtam. Előre köszönöm a válaszokat!

2019. jan. 4. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a Yamaha, vagy Casio. A többi gagyi.
2019. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyiknek sincs valósághű hangja. Ha az kell, vegyél zongorát, és condenser mikrofont. (pl. Behringer, Neumann)
2019. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha mindenképp digitálisat akarsz, a Yamaha P-45 jó választás, az alá nem nagyon mennék. Persze ez sem adja vissza egy akisztikus hangszer élményét.
2019. jan. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
49%
ha van lehetőséged rá, ne elektromosat vegyél! tudom, azt nem tudod hordozni, de hidd el, ezerszer jobb! a másikat idővel sajnos ki fogod nőni, ráadásul más az érzékenysége a pedáloknak és a billentyűknek is! ha mindenképpen ilyet kell venned akkor Yamaha vagy Casio! mindenképpen látogass el egy hangszerboltba! (hat éve zongorázom egy Steinbäck zongorán)
2019. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Yamaha P45 tetszik köszi a válaszod, de azért még várok válaszokat valami hasonlóban de mégis jobb változatban ha van ilyen. Egyébként legszívesebben vennék egy akusztikusat, de sajnos az nekem jelenleg nagyon nem lenne praktikus, talán majd egyszer, azért köszi a választ!
2019. jan. 7. 01:59
 6/7 anonim válasza:
Roland RD2000
2019. jan. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül egy Yamaha P-125-öt választottam, ma jött meg, nagyon meg vagyok vele elégedve, gyönyörű hangokat lehet vele megszólaltatni. Köszönom a segítséget! :D
2019. jan. 10. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!